Czech Selects Red – Latvian Selects 3:1 (kon.) | Czech Selects Blue – Čeljabinsk 0:14 (kon.) | Czech Selects White – Stříbrní Lvi 1:0 (kon.)
Čeljabinsk – Czech Selects Red 7:1 (kon.) | ProHockey – Czech Selects Blue 9:0 (kon.) | Czech Selects White – Oblast Petrohrad 4:1 (kon.)
Czech Selects White
1:0 (0:0, 1:0)
Stříbrní Lvi Petrohrad
Pátek 27.04.2012, 12:3098 WSI Praha

Český tým zaslouženě zvítězil a odnáší si tak další výhru díky brance v 29. minutě utkání.

40:00
    Utkání skončilo.

39:36
    Dvě minuty za podražení pro Solenského.

39:30
    Obránci Czech Selects White se obětavě házejí do petrohradských střel.

39:10

38:00
    Domáci tým se šancí rozhodnout tohle utkání.

37:10
    Dvě minuty za podražení dostává Cherniavskiy.
    Kouče Petrohradu slyšet na celou halu jak křičí na hráče.

36:53

36:01
    Češi úspěšne vyhazují puk.

34:53
    Vyloučení na straně domácího týmu. Dvě minuty za hákování dostává Martin Kučera.

34:02
    Jedna střela za druhou teď směrují na gólmana Petrohradu.

32:44
    Teď se do šance dostal Ondřej Vála, no brankář jeho úmysl vystihl a vyráží puk betonem.

29:44
    Obraz hry se po prvním zásahu domácích změnil, čeští hráči tlačí na svého soupeře.

28:13
    Czech Selects White právě vstřelili branku!
    Čeští se ujímají vedení v zápase. Od modré čáry vypálil přes obránce MAREK ZACHAR . Asistence Ondřej Vála.