Slavia – Olomouc 28:22 (kon.) | Michalovce – Senec 36:20 (kon.) | Veselí n/M – Zlín 26:19 (kon.)
Šaľa – Partizánske 22:21 (po pr.) | Poruba – Písek 34:26 (kon.) | Jindř. Hradec – Most 21:29 (kon.)
DHC Sokol Poruba
34:26 (17:14)
Sokol Písek
Sobota 28.04.2012, 18:00 • VSH Sareza, Ostrava-Přívoz • Interliga ženy

První utkání semifinále play-off zvládají lépe domácí házenkářky a po výhře 34:26 se ujímají v sérii vedení 1:0 na zápasy. V zápase dnes vynikala domácí Alžbeta Tóthová a ve druhém poločase velkým množstvím zákroků brankářka Lenka Roháčková. Příjemný zbytek večera vám přeje z ostravské haly Sareza Tomáš Martínek. (34:26) (19:23:45)

60
    Konec zápasu. (34:26) (0:0)

60
    Alžbeta Rechtorisová definitivně ukončuje naděje Písku na dnešní výhru v zápase. (34:26) (34:26)

59
    Doslova exhibiční souhru Poruby zakončuje naskakující Michaela Hrbková do brankoviště. (33:26) (33:26)

57
    Prostrčení na střed od Barbory Mýlkové využívá Petra Vítková v další gól Poruby. Následuje timeout trenéra Jana Slavíka, tedy celku Písku. (32:26) (32:26)

57
    Lucie Vyhnalová vykřesává jiskřičku naděje pro Sokol Písek. (31:26) (31:26)

56
    Roháčková výborně chytila další ránu píseckých házenkářek, proto mohla skórovat z brejku Michaela Hrbková. (31:25) (31:25)

54
    Z leva si ovšem nabíhá Šárka Marčíková a zkušeně pálí pod brankářkou Skálovou. (30:25) (30:25)

54
    Po delší době měla přesnou mušku hostující Iveta Luzumová a písecké dohánění ztráty pokračuje. (29:25) (29:25)

53
    Písek se vrací do hry. Branka Aleny Stellnerové snižuje náskok na rozdíl jen pěti branek. (29:24) (29:24)

51
    O chvíli později přidává stejná střelkyně i druhou branku z brejku. Po chybě Poruby z další akce, už ale třetí gól v řadě nedává. (29:23) (29:23)

51
    Ranou od tyče se trefuje Lucie Vyhnalová. (29:22) (29:22)

50
    Do Vítkové ovšem po pár vteřinách v obraně vráží hostující Marta Krouská a počet hráček v poli se vyrovná. (29:21) (29:21)

50
    Další dvě minuty pro Porubu. Provinila se Dominika Selucká. Míč má ovšem Poruba, takže bude zřejmě hrát chvíli na čas. (29:21) (29:21)

50
    Již v plném počtu vysílá pumelici Romana Chrenková a Skálová jen loví míč ze své sítě. (29:21) (29:21)

49
    Chyba Písečanek v útoku a Poruba bude sbírat další vteřiny v útoku. Navíc Romana Chrenková z dálky prostřeluje Vařečkovou, jenž ihned střídá Jitka Skálová. (28:21) (28:21)

48
    Alžbeta Tóthová s velkým štěstím dává branku v oslabení. Do útoku se nyní hrne Písek. (27:21) (27:21)

47
    Dvě minuty po faulu Petry Vítkové a navíc sedmička pro Písek. K ní se staví Iveta Luzumová a proměňuje. (26:21) (26:21)

47
    Dobrá práce Michaely Hrbkové na hranici brankoviště produkuje další gól do branky Lenky Vařečkové. (26:20) (26:20)

46
    Hostující hráčky mají míč opět u sebe a Alena Stellnerová drží naděje Písku. (25:20) (25:20)

Tomáš Martínek

DHC Sokol Poruba: Roháčková, Doláková, Bártová - Osinová, Mýlková, Lešková, Chrenková, Tóthová, Hrbková, Adámková, Rechtorisová, Marčíková, Mrózková, Révajová, Vítková, Selucká. Trenér: Ján Beňadík.
    Sokol Písek: Skálová, Brožová, Vařečková - Vrabcová, Keslerová, Sozet, Lidová, Vyhnalová, Rusfelová, Luzumová, Janoušková, Veselá, Stellnerová, Dvořáková, Krouská. Trenér: Jan Slavík.

Rozhodčí: Peter Bronovský, Vladimír Čanda