Slavia – Olomouc 28:22 (kon.) | Michalovce – Senec 36:20 (kon.) | Veselí n/M – Zlín 26:19 (kon.)
Šaľa – Partizánske 22:21 (po pr.) | Poruba – Písek 34:26 (kon.) | Jindř. Hradec – Most 21:29 (kon.)
DHC Slavia Praha
28:22 (14:10)
DHK Zora Olomouc
Sobota 28.04.2012, 16:00 • Stadion Eden • Interliga ženy

Slavia se ujímá touto výhrou vedení v sérii 2:1. Zápas byl velmi vyrovnaný, avšak hostující hráčky nedokázaly ustát konec zápasu, kdy nedaly přes deset minut žádnou branku, což sešívané využily a potvrdily skvěle chytající Satrapovou. Zítřejší zápas začíná v 14:00 a budeme se těšit na počtenou.

Hezký zbytek slunečné soboty z Edenu. (28:22) (17:26:54)

60
    Konec zápasu. (28:22) (0:0)

59
    Hosté již vědí, že nevyhrají a konec zápasu vypouštějí. Černá si proběhla skoro celým hřiště a o zem překonala Raníkovou. (28:22) (28:22)

58
    Pokorná vrací střelou z dálky klid do sešívaných řad. (27:22) (27:22)

57
    Olomouc se konečně prosadila, a to po deseti minutách bez branky. Kelarová o zem překonala Satrapovou. (26:22) (26:22)

56
    Padající Pokorná posílá Slavii do vedení o pět branek. (26:21) (26:21)

55
    Knedlíková nejspíše rozhoduje dnešní duel střelou pod břevno. Olomoucká děvčata to budou mít pět minut před koncem již těžké. (25:21) (25:21)

54
    Krom krásné házené mě zaujala fanynka sedící v první řadě, která je oblečena do americké vlajky... Zajímavý úkaz na českých stadionech... (24:21) (24:21)

54
    Oddechový čas si vybírá trenér Olomouci. (24:21) (24:21)

54
    Místy připomíná dnešní střetnutí Rugby, když se jedna hráčka prodírá přes dvě, co ji drží... (24:21) (24:21)

53
    Königová vrací náskok tří branek Slavii, a to 7 minut před koncem zápasu. (24:21) (24:21)

52
    Velmi tvrdá hra, která vyžaduje oddechový čas na ošetření Kutlvašrové. (23:21) (23:21)

52
    Za vzájemné napadání jsou vyloučeny na dvě minuty Rezlerová a Severová. (23:21) (23:21)

51
    Jonášová předvedla, že má pevné nervy a přehodila vyběhnutou Raníkovou a zvyšuje na rozdíl dvou branek. (23:21) (23:21)

50
    Kutlvašrová posílá po dlouhé době sešívané zpět do vedení! (22:21) (22:21)

49
    Po dlouhém obléhání branky Olomouce se prosadila Moulerová. (21:21) (21:21)

48
    Severová bránila až moc razatně a dostává žlutou kartu. (20:21) (20:21)

47
    Růžičková ránou pod ruky Satrapové vstřeluje branku. (20:21) (20:21)

46
    Spíchalová posílá hosty zpět do vedení, ale Kutlvašrová záhy vyrovnává. (20:20) (20:20)

44
    kubáčková tvrdě srazila Černou, která se dlouho zdvihala ze hřiště. (19:19) (19:19)

Petr Brabec

DHC Slavia Praha: Satrapová, Peerová - Kudláčková, Raková, Knedlíková, Vondrážšková, Burdová, Romanczinová, Pekařová, Moulerová, Černá, Königová, Jonášová, Jačková, Kutlvašrová, Kvasničková, Pokorná, Jedličková, Rezlerová
    DHK Zora Olomouc: Raníková, Rašková, Pašková - Růžičková, Štefanová, Uličná, Remešová, Kelarová, Dostálová, Severová, Kubáčková, Spíchalová, Huráňová, Žďánská, Gebre Selassie, Fabíková

Rozhodčí: Tomáš Bubeníček, Jan Kosmák