Gent – Club Brugge 2:1 (kon.) | Standard – Kortrijk 2:0 (kon.)
Standard Lutych
2:0 (1:0)
KV Kortrijk
Sobota 28.04.2012, 20:30 • Stade Maurice Dufrasne • Belgická Jupiler Pro League

Utkání končí výhrou Lutychu 2:0 a naprosto zaslouženou. Kotrijk dnes nepředvedl zhola nic. Já se s Vámi tímto loučím a těším se znovu na počtenou. (22:30:47)

90+8
    Hraje se poslední minuta nastavení. Posledních deset minut by se snad nemuselo hrát. Hra postrádá nasazení a je to spíš takový chodící fotbal.

90+7
    Zápas se pomalu blíží do poslední minuty nastavení. Branku už asi neuvidíme.

90+6
    Míč mají domácí a budou rozehrávat z vlastní poloviny.

90+5
    A přeci jen střela hostů. Obrana ji dobře zablokovala. Je tu roh.

90+3
    A ani tato situace nevede k šanci. Diváky fotbal posledních deseti minut uspal a nejsou vůbec slyšet.

90+2
    Hosté budou rozehrávat standardní situaci. Bude to centr do vápna.

90+1
    Útočný faul zastavuje akci domácích. Ani ti už se nikam neženou.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby. Nastavovat se bude 8 minut!

87
    Hra ztratila tempo a dohrává se. Kotrijk místo toho aby se pokusil o nějaký závěrečný tlak se musí v těchto chvílích bránit. A když má míč tak není vůbec schopen ohrozit soupeře. Moris si v tomto poločase snad nesáhl na míč. Aktuální forma mezi těmito celky je znatelná.

86
    Hraje se stále ve stejném duchu. Hosté drží míč, ale jejich akce nenesou známky nebezpečí.

83
    Kotrijk bude zahrávat rohový kop.

80
    Zápas se už spíše dohrává se snahou hostí alespoň nějak nebezpečně vystřelit a nebo se dostat na dostřel branky soupeře.

78
    Hout střídat nemusel, ale stále se protahuje. Záda ho asi stále dost bolí.

77
    Ošetřování zabralo spoustu času, to se promítne na nastavení. Hraje se. U míče jsou domácí.

75
    Houta teď lékaři narovnávají, nejspíše má problém se zády.

74
    Stále se nehraje. Nejspíše dojde ke střídání brankářů. Hout se stále nezvedá. Za tohle měl ale Van Damme dostat červenou kartu. Hout byl u míče dřív a on ho skluzem tvrdě trefil.