Petržalka – Michalovce 0:1 (kon.) | Dubnica – L. Mikuláš 3:1 (kon.)
FK Dubnica
3:1 (2:0)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
sk Neděle 06.05.2012, 16:30 • FŠ MFK Dubnica nad Váhom • MONACObet liga

Dubnica zaslúžene víťazí 3:1, dnes ťahali za kratší koniec hostia z Liptova. Ďakujem Vám za pozornosť. Sledujte s nami aj ostatné zápasy, napríklad MS 2012 - konkrétne práve prebiehajúci zápas Rusko - Nórsko. Dovidenia. (18:20:01)

90+
    V závere stretnutia pri lopte hostia.

90+
    Taktické striedanie, Liener strieda Grabeža.

89
    Teraz to Ján Vaško so svojim centrom prehnal. Hrací čas sa bude nadstavovať o jednu minútu.

87
    Tomáš Brigant na ľavom krídle, presunul hru na voľného Grabeža, ten na druhej strane obišiel obrancu a zakončil, Ďurčo zasiahol a vyzeralo to tak, akoby oberal jablká.

86
    Zápas sa viac-menej dohráva. Pri lopte domáci.

85
    Marek Božoň znova robí chybu v obrane, teraz ju však Fótyik nepotrestal.

82
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Po chybe obrany prichádza nakoniec zníženie stavu! V 84. minúte využil zaváhanie DARKO BOŠKOVIČ.

82
    Šikovnou strelou teraz pohrozil Martin Labaška, po sťahovačke vypálil projektil na Urminského, ktorý sa musel riadne načahovať za loptou.

81
    Srdan Grabež pretlačil loptu cez dvojicu obrancov, seba však už nie. K zakončeniu sa chystal Brigant, píska sa ofsajd.

80
    Hostia sa nedostali cez početnú obranu Dubnice.

78
    Ďalší ďalekonosný pokus hostí, Urminský tentokrát zasahovať nemusel.

77
    Čiarový arbiter píska nezmyselný ofsajd domácich. Srdan Grabež bol asi meter pred obrancom, videli to všetci, len nie rozhodca. Diváci nespokojní.

76
    Michal Filo nakoniec vymenený, strieda ho Ján Vaško.

75
    Obrovská šanca Dubnice! V prečíslení 2 proti 1 sa ocitol Filo a Vavrík, Vavrík oklamal obrancu a prihral voľnému Filovi, ktorý však nepochopiteľne zostal stáť a nezakončil.

75
    Peter Rezer to skúšal tvrdou strelou, pokus bol však zblokovaný.

73
    Dnešné striedanie oficiálne sleduje 195 divákov, no vôbec to tak opticky nevyzerá. Tribúny sú prázdne, už chýba len povestné klbko suchej trávy ako vo westernoch.

71
    Štandardka v podobe priameho kopu, autorom bol Miloš Šupák, Ďurčo na istotu do rúk.

70
    A takmer ihneď po striedaní Dubnica v šanci. Po rohovom kope sa k hlavičkovému zakončeniu dral Michal Filo, no bolo dobre odtlačený obranou.
    Branky: 3. Božoň, 30. Brigant, 58. Filo - 82. Boškovič

Karty:   48. Grabež (DUB) - 5. Fótyik (LMI)

FK Dubnica: Urminský - Beňo (C), Múdry, Šupák, Grabež, Urban, Božoň, Brigant, Masárik, Filo, Mrva.
    MFK Tatran Liptovský Mikuláš: Ďurčo - Labaška, Janec, Šupej (C), Rezer, Pastva, Kubus, Lišivka, Moravčík, Balluch, Fótyik.

Rozhodčí: Leško - Benko, Vindiš