Bohemians Futsal – Chrudim 6:5 (po pen.)
Bohemians 1905 Futsal
6:5 (4:1)
FK Chrudim
Pátek 18.05.2012, 19:00 • SH Jižní Město • Play-off Futsal ligy

Futsalové drama nakonec zvládli lépe domácí hráči, kteří až po penaltovém rozstřelu srovnali stav finálové série na 1:1! Další zápas se odehraje v pondělí na palubovce ERA-PACKu Chrudim! (21:23:18)

50
    Bohemians Futsal právě vstřelili branku!
    Rozhodující gól v penaltovém rozstřelu zaznamenal až v páté sérii MARTIN DLOUHÝ! Domácí hráč přitom dnes neodehrál ani minutu!

4:4 - Michal Mareš nechal vyniknout Vozára, ten jeho ránu chytil!

4:4 - Jiří Novotný s velkým štěstím skóruje!

3:4 - Cacau překonal ranou pod břevno Belladu.

3:3 - Domácí Koudelka překonal také Žďánského

2:3 - Bouška vypálil tvrdě k tyči a domácím nepomohlo ani to, že byl v bráně Bellada.

2:2 - Petr Junek také tvrdou ranou pod břevno skóruje!

1:2 - Douglas s pomocí tyče dává gól!

1:1 - Ranou pod břevno vyrovnává Marek Kopecký.

0:1 - Max zamířil doprostřed brány a Chrudim vede!

Jako první jde na řadu chrudimský Brazilec Max.

Střílení penalt začíná.

Ani prodloužení o vítězi nerozhodlo a na řadu tak přicházejí pokutové kopy.

Druhé prodloužení skončilo.

50
    V poslední minutě se už nikdo nikam moc nežene. Zápas spěje k penaltovému rozstřelu.

49
    Necelé dvě minuty před koncem stále není o výsledku rozhodnuto.

48
    Hosté se vrátili ke hře s čtyřmi hráči v poli.

Petr Bílek

Branky: 3. Vodecký (Koudelka), 10. Koudelka (Kopecký), 16. Vodecký, 19. Junek (Vodecký), 42. Kopecký, 50. Dlouhý - 9. Rešetár (Douglas), 21. Rešetár (M. Mareš), 23. Rešetár (M. Mareš), 28. Rešetár (Douglas), 44. Cacau (R. Mareš)

Karty:   7. Vodecký (BOH), 26. Novotný. (BOH), 31. Zapletal (BOH), 38. Kopecký (BOH) - 31. M. Mareš (CHR)   25. Vodecký (BOH)

Bohemians 1905 Futsal: Vozár (J.Bellada) - Kopecký, Vodeckým Dlouhý, Štverák, Novotný, Junek, Stejskalm Koudelka, Zapletal, Pleyer,
    FK Chrudim: Meller (Žďánský) - R.Mareš, Popelka, Max, Vladyka, Cacau, Douglas, Rešetár, Slováček, Bouška, M.Mareš

Rozhodčí: Kresta - Černý