Ružomberok – B. Bystrica 2:0 (kon.) | Nitra – Trnava 0:2 (kon.) | Dunajská Streda – Žilina 0:2 (kon.)
Košice – Senica 0:0 (kon.) | Prešov – Slovan Bratislava 2:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Trenčín 2:3 (kon.)
MFK Košice
0:0 (0:0)
FK Senica
sk Neděle 20.05.2012, 17:30Niké liga

Prajem vám pekný zvyšok večera, užite si finálový zápas majstrovstiev sveta, ktorý môžte sledovať aj na našom portály. Lúči sa s vami Tomáš Batiz. (19:24:28)

Posledný hvizd na štadióne v Košiciach, ktorý ukončil corgoň-ligovú súťaž na rok 2011/2012. K samotnému zápasu medzi MFK Košice - FK Senica, ktorý sa skončil bez gólovou remízou 0:0. V 17. minúte sa Seničania tešili z gólu, ale bolo to príliš predčasné kvôli faulu na brankára. Ďalšia vážna šanca prišla v 27. minúte po tom čo Kóňa nastrelil pravú tyč Lopezovej brány. V poslednej dvadsať minútovke sme videli ďalšiu žrď a znovu to bolo po priamom kope, tentokrát z kopačky Matiča, hráča Košíc.

90+2
    Dobrá možnosť pre Furtáda, ktorý zle trafil loptu z pravej strany.

90
    Kamesch poslal loptu do hry.

89
    Ďalšia žltá karta v tíme hostí, tento krát je to pre Furtáda.

88
    Matič sa snažil vysunúť spoluhráča do dobrej šance, jeho pokus zamietla obrana Senice.

84
    O pár minút ďalšia karta, tento krát je to žltá pre Kóňu.

82
    Po druhej žltej karte odchádza predčasne do spŕch Strnad.

82
    Kalabiškov ľahučký center nenarobil problém Košickým hráčom.

80
    Leal sa pokúsil z ľavej strany pohroziť súperovi, jeho kľučky boli najskôr efektívne, no keď už došlo k súboji 1 na 1, pohorel.

76
    Strnád videl od hlavného rozhodcu žltú kartu.

76
    Priamy kop z cca 18 metrov zahrával Matič, ktorý poslal prízemnú strelu rovno do tyče.

74
    Ďalšia nebezpečná štandardná situácia pre hostí.

72
    Striedajúci Furtádo vyslal do dobrej situácii Kalabišku, ktorý sa snažil zakončiť, ale pri lopte bol skorej Lopez.

71
    Striedanie v tíme Senica, ihrisko opúšťa Diviš, nastupuje Furtádo.

70
    Kuzma opäť poslal loptu do 16-tky, odrazenú loptu poslal späť pred Kamescha efektívne Redžepi, následná strela Hovančíka skončila v náručí brankára hostí.

69
    Kuzmov priamy kop z pravej strany odhľavičkoval Pavlík.

68
    Po aktivite Kuzmu rozhodca odpískal faul pre Košický tím.

65
    Leal bojoval o loptu pri autovej čiare, následne prehral súboj. Lopta pre Košice.