HFK Olomouc – Olomouc B 1:1 (kon.) | Olomouc – Brno 1:1 (kon.) | L. Mikuláš – Třinec 3:1 (kon.)
Hr. Králové – Bohemians 1905 1:2 (kon.) | Dukla Praha – Čáslav 5:3 (kon.) | Slovácko – Trenčín 3:1 (kon.)
Jablonec – Bohem. Pr. 2:1 (kon.) | Senica – Ostrava 1:2 (kon.) | Vaslui – Liberec 0:1 (kon.)
Trnava – Jihlava 2:2 (kon.) | Žilina – Bílsko-Bělá 1:2 (kon.) | St. Pölten – Sparta 0:0 (kon.)
Ružomberok – Podbrezová 0:0 (kon.) | Rapid – Sparta 1:1 (kon.)
FK Jablonec
2:1 (1:0)
Bohemians Praha
Sobota 07.07.2012, 17:00Přípravný zápas

Konec zápasu. (18:32:11)

89
    Konec utkání se odehrává na půlce hřiště.

84
    Další nadějnou akci hostí ukončuje sporný ofsajd.

79
    Utkání se teď vesměs dohrává a náročný terén vzal hráčům spoustu sil.

Dnešní utkání sleduje cca 100 diváků.

76
    Jablonec právě vstřelil branku!

Zvýšenou aktivitu Jablonce zužitkoval KAREL PITÁK, jehož střela podivně skákala ale do brány s přehledem dolezla.

73
    Pitákova hlavička končí u brankáře v náručí.

70
    Grznár se mohl dostat do dobré šance, ale stál v ofsajdu.

68
    První rohový kop pro Bohemku vybojoval Vojta

65
    Grznár se během posledních pěti minut dopustil hned tří faulů. Ani třetí přímý kop se Jablonci nepovedl a bude se kopat od brány.

62
    Mladý gólman Jablonce je velmi nejistý.

62
    Očovan málem doběhl vypadlý míč a mohl skórovat.

61
    Grznár faulem zastavuje rozvíjející se akci Jablonce.

59
    Sprinty klokanů dělají jabloneckým problémy a nebýt nepřesné Grznárovi přihrávky, mohl padnout druhý gól.

55
    Rohový kop Jablonec, Vošahlíkova jemná střel končí jen těsně vedle brány.

54
    Na straně Jablonce do očí bije nesehranost několika hráčů v poli, lepším týmem je teď pražský celek.

51
    Bohemians Praha právě vstřelili branku!

První velká příležitost Bohemky končí vyrovnáním! Očovan stál sám proti brankářovi, ale zkušeně si počkal na JAKUBA VOJTU, který s přehledem zakončuje do odkryté brány!!! 1:1.

47
    Fenykův centr směřoval k Očovanovi a Kuzmanovičovi, k zakončení se nedostal ani jeden z nich, jelikož balon skončil v rukavicích brankáře.

46
    Po krátké přestávce následuje druhý poločas, do kterého obě mužstva vstupují v kombinované sestavě.