Vyšehrad – Rokycany 5:1 (kon.) | Admira Praha – Vltavín 1:4 (kon.) | Litvínov – Vilémov 0:1 (kon.)
Uhříněves – Kolín 0:3 (kon.) | Dobřichovice – Králův Dvůr 1:3 (kon.) | Č. Krumlov – Strakonice 0:4 (kon.)
Tachov – Domažlice 1:3 (kon.) | Jablonec n. J. – Hlavice 2:1 (po pen.) | Náchod – Pardubice 0:7 (kon.)
Nové Strašecí – Kladno 1:0 (po pen.) | Litol – Bohem. Pr. 1:4 (kon.) | Brozany – Most 0:2 (kon.)
Nový Bydžov – Žižkov 1:5 (kon.) | Holice – Kutná Hora 0:2 (kon.) | Dvůr Králové – Převýšov 2:1 (kon.)
Meteor – Roudnice 3:2 (po pen.) | Neratovice – Chomutov 0:2 (kon.) | Svitavy – Žďár n/S 4:0 (kon.)
Mutěnice – Zlín 0:4 (kon.) | Zlínsko – Karviná 0:3 (kon.) | Vyškov – Břeclav 1:3 (kon.)
Bohunice – Prostějov 1:3 (kon.) | Bystrc – Kroměříž 1:2 (kon.) | Rosice – Hulín 4:1 (kon.)
Mikulovice – HFK Olomouc 0:3 (kon.) | Líšeň – Znojmo 0:1 (po pen.)
TJ Tatran Bohunice
1:3 (0:2)
1. SK Prostějov
Neděle 29.07.2012, 17:00 • Tatran Brno Bohunice, ul. Neužilova • Pohár FAČR

Celková statistika utkání: střely na bránu: 1:8, střely mimo: 4:6, rohy: 5:9, fauly: 8:10. (19:39:16)

Utkání tedy končí vítězstvím týmu z Prostějova, který tak na konci prázdnin 29.8. přivítá na svém hřišti prvoligovou Sigmu Olomouc. V prvním poločase se ukázala zkušenost některých bývalých prvoligových hráčů hostí, ale ve druhé půli byl již domácí Tatran Prostějovu zdatným soupeřem. To je pro dnešek ze stadionu Tatranu Brno Bohunice vše. Odtud se pět přihlásím v rámci nového ročníku divize D v druhé polovině srpna, při utkání 2.kola s Horáckým fotbalovým klubem Třebíč.

Minutu poté hlavní rozhodčí ukončuje toto utkání.

90
    Tatran právě vstřelil branku!
    Tak i domácí se dočkali. V poslední minutě zařídil čestný úspěch Tatranu Bohunice střídající VLADIMÍR BOMBICZ, když z těžkého úhlu na zadní tyč technickou střelou a obloučkem překonává brankáře Bureše.

82
    Poslední střídání Prostějovského 1.SK, dohráno má Martin Hirsch, na posledních pár minut do zápasu vstupuje Martin Svozil.

77
    Těsně vedle brány Tatranu střílel Tomáš Machálek.

73
    Tým Prostějova dnes podruhé střídá, trávník opustil Michal Pospíšil, novým hráčem na hřišti v dresu 1.SK je Tomáš Zatloukal.

71
    Poslední střídání v dresu Tatranu Bohunice, ze hřiště odešel Ondřej Masařík, místo něj si jde zahrát Marek Král.

67
    Prvním napomínaným hráčem utkání je Martin Kotol.

65
    A třetím střídajícím je Miloš Buchtík, kterého nahradil Vladimír Bombicz.

65
    V týmu Tatranu má dnes odehráno Lukáš Vjater, místo něj vybíhá na hřiště Libor Stehlík.

65
    Hned trojí střídání. Nejdříve v dresu Prostějova odešel ze hřiště Petr Papoušek a zastoupil ho Ondřej Dostál.

63
    Šance Prostějova, střílel Pospíšil, Gruber vyrazil, poté Machálek míří těsně vedle tyče.

57
    Po centru Toneva zůstal na pravé straně neobsazený Kulička, ten ale skluzem střílí nad bránu.

Po půlhodině na hřišti Tatranu Brno Bohunice znovu pokračujeme v zápase 1. kola poháru s 1.SK Prostějov. Trávník po velké bouřce velmi nasáklý, hra připomíná spíše vodní pólo.

46

53
    Minutu nato rozhodčí pro bouřku přerušil na neurčito toto utkání.

51
    Prostějov právě vstřelil branku!
    Po centru z pravé strany od Martina Hirsche si na malé vápno naběhl PETR PAPOUŠEK a hlavou potřetí rozvlnil sít Tatranu Bohunice.

Statistika prvního poločasu: střely na bránu: 0:6, střely mimo: 2:2, rohy: 3:4, fauly: 5:4.