Charleroi – Club Brugge 0:1 (kon.) | Anderlecht – Beerschot 1:0 (kon.) | Lokeren – Mons 2:2 (kon.)
Waasland-Beveren – Mechelen 0:0 (kon.) | Cercle Brugge – Kortrijk 1:2 (kon.)
Sporting Charleroi
0:1 (0:1)
Club Brugge KV
Sobota 04.08.2012, 18:00 • Stade du Pays • Belgická Jupiler Pro League

V nastavení se už nic zajímavého nestalo. S konstatováním, že tři body si do tabulky Jupiler League připíší Bruggy, když v 19. minutě o tom rozhodl Meunier, se s Vámi dnes loučím a přeji Vám příjemný letní večer. (19:55:16)

90
    Rozhodčí van de Velde nastaví v dnešním utkání 3 minuty.

88
    Roh Sportingu.

88
    Vleminckx teď překopl snad celou tribunu za brankou.

87
    Hojný počet hostujících fanoušků už začíná pomalu ale jistě slavit.

85
    Jak ale chtějí domácí vyrovnat, když nemají balón, to nevím.

83
    Domácím čas hodně rychle utíká.

82
    Edersona nahrazuje Houdret.

82
    Střelecký pokus Martos z 35 metrů nemohl skončit v brance.

80
    Střídající Vleminckx nadvakrát vystřelil, podruhé mířil do tyče!

78
    Další pokus Gnohérého, to je dnes už tak šestá střela francouzského útočníka v barvách domácího Sportingu.

77
    Hostující brankář Kujovic předvedl dlouhé, tak půlminutové zdržování, než konečně rozehrál míč.

75
    Domácí prahnou po vyrovnání, znovu je srazil ale hloupý útočný faul.

74
    Střídají také hosté, za Akpalu nastupuje Vleminckx.

73
    Střídání domácích, za zraněného Kagého přišel hrát Camacho.

72
    Žlutou kartu vidí Jordi Figuerras.

69
    A z rohu vznikla největší šance druhého poločasu! Akpalova hlavička překonala už brankáře Mandandu, nicméně z brankové čáry ještě míč vykopl Ederson!