Nový Zéland - Německo 0:0 (kon.) | USA - JAR 0:7 (kon.)
Japonsko - Čína 1:0 (kon.) | Jižní Korea - Belgie 3:1 (kon.)
Velká Británie - Nizozemsko 1:2 (kon.) | Argentina - Austrálie 0:0 (kon.)
Nový Zéland - Německo

0:0

(0:0)

Pondělí 06.08.2012, 09:30 • Riverbank Aréna • Olympijské hry - Pozemní hokej (ženy)
Sledujte:

Krásné utkání nastartovalo dnešní sérii zápasů v pozemním hokeji. Novozélanďanky si zajistily postup do semifinále a zažívají obrovský úspěch.

Německé hráčky jsou sice velmi zklamané, ale za dnešní výkon se nemusí vůbec stydět, protože předvedly výborný výkon. Dnešní hra musela diváky bavit.

Z Riverback Arény je to prozatím vše. (11:02:56)

Konec utkání!

69:47
    Novozélanďanky se opět osvobozují.

68:42
    Utkání se již dohrává, ale stále má vysoké tempo. Jak je pro německé sportovní týmy typické, Němky se vůbec nevzdávají a pořád jezdí na sto procent. Palec nahoru patří i soupeřkám, které se snaží útočit.

67:49
    Obranný faul Německa a míček v moci Nového Zélandu na útočné polovině hriště.

67:05
    Tlak Německa přerušilo dlouhé vyhození Nového Zélandu.

66:14
    Němky věnují útoku všechno, což zavinilo několik brejků Novozélanďanek. Ani jeden z nich úspěch nepřinesl.

64:49
    Krásný zákrok Frankové podržel Němky. Další střela pouze prosvištěla do autu.

63:45
    Trestný roh pro Nový Zéland.

63:27
    Opět to je Müellerová (GER), kdo zamíří na trestnou lavici. Pětiminutový trest pro Německo je velkou komplikací.

63:08
    Hra nohou ze strany Němek. Velká škoda, protože tento prohřešek přerušil delší tlak.

61:40
    Protiútok Nového Zélandu skončil neúspěchem.

59:31
    Němky se prodraly až k brance Nového Zélandu. Jejich několik střel trefilo jednu ze soupeřek, nebo brankářku Russellovou.

58:25
    Němkám se ovšem podařilo dostat míček na útočnou polovinu, kde ho podržela Kellerová a získala útočnou polovinu.

58.03
    Novozélanďanky pokračují v postupném útoku.

57:18
    Zelená karta pro Muellerovou (GER), což znamená dvě trestné minuty pro Němky.

57:00
    Rychlý protiútok Nového Zélandu skončil nakonec bez zakončení.

56:08
    Hráčky z Oceánie ovšem neohrozily brankářku Frankovou.

55:30
    Konečně se na útočnou polovinu dostaly hráčky Nového Zélandu, což jim poslední minuty dělalo problémy.