Disk - kvalifikace (muži) | (kon.) | | | 100 m př. - 1. kolo (ženy) | (kon.) |
Koule - kvalifikace (ženy) | (kon.) | | | 800 m - 1. kolo (muži) | (kon.) |
1500 m - 1. kolo (ženy) | (kon.) | | | Tyč - Finále (ženy) | Jennifer Suhrová (kon.) |
Koule - Finále (ženy) | Nadzeya Ostapčuková (kon.) | | | 200 m - 1. kolo (ženy) | (kon.) |
400 m př. - semifinále (ženy) | (kon.) | | | 400 m př. - Finále (muži) | Felix Sánchez (kon.) |
3000 m př. - Finále (ženy) | Zaripovová (kon.) | | | 400 m - Finále (muži) | Kirani James (kon.) |
K1, 1000 m (muži) | van Koeverden (kon.) | | | C1, 1000 m (muži) | Goubel (kon.) |
K2, 1000 m (muži) | Gelle - Vlček (kon.) | | | K4, 500 m (ženy) | Polsko (kon.) |
Parkur jednotlivci - kvalifikace | Skelton (kon.) | | | Parkur družstva - 2. kolo | Velká Británie (kon.) |
Parkur družstva - FINÁLE | (18:00) |
Sprint - semifinále (muži) | (kon.) | | | Omnium - závod na jedno kolo (ženy) | Trottová (kon.) |
Sprint - čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | Omnium - závod na 20 km (ženy) | Wojtyrová (kon.) |
Sprint - Finále (muži) | Kenny (kon.) | | | Omnium - vylučovací závod (ženy) | Hsiao (kon.) |
Do 105 kg - Finále B (muži) | A. Plesnieks (LAT) (kon.) | | | Do 105 kg - Finále (muži) | Oleksiy Torokhtiy (kon.) |
Puška 50 m - tři polohy (muži) | Campriani (kon.) | | | Trap (muži) | Černogoraz (kon.) |
Týmy - semifinále (ženy) | Čína (kon.) | | | Týmy - semifinále (muži) | Čína, Jižní Korea (kon.) |
Do 51 kg - čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | Do 60 kg - čtvrtfinále (ženy) | (kon.) |
Do 75 kg - čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | Do 60 kg - čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
Do 75 kg - čtvrtfinále (muži) | (kon.) | | | Nad 91 kg - čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
Závody mužů | Laser: Slingsby (kon.) | | | Závody žen | Laser Radial: Xu (kon.) |
3m prkno jednotlivci (muži) | Zacharov (kon.) |
Kruhy - Finále (muži) | Arthur Nabarette Zanetti (Brazílie) (kon.) | | | Bradla - Finále (ženy) | Alja Mustafinová (Rusko) (kon.) |
Přeskok - Finále (muži) | Seon Hak Yang (Korea) (kon.) |
Dvojice - kvalifikace volná | (kon.) |
Řecko-římský do 60 kg | Naroozi (kon.) | | | Řecko-římský do 84 kg | Chugajev (kon.) |
Řecko-římský do 120 kg | Lopez Nunez (kon.) |
Nový Zéland - Německo | 0:0 (kon.) | | | USA - JAR | 0:7 (kon.) |
Japonsko - Čína | 1:0 (kon.) | | | Jižní Korea - Belgie | 3:1 (kon.) |
Velká Británie - Nizozemsko | 1:2 (kon.) | | | Argentina - Austrálie | 0:0 (kon.) |
Kazachstán - Chorvatsko | 4:12 (kon.) | | | Řecko - Austrálie | 8:13 (kon.) |
Rumunsko - Srbsko | 4:12 (kon.) | | | Maďarsko - USA | 11:6 (kon.) |
Velká Británie - Černá hora | 4:13 (kon.) | | | Španělsko - Itálie | 7:10 (kon.) |
konec
K1, 1000 m (muži)
van Koeverden
Daniel Polách
1 - Hoff 3:29.294
2 - Jurenja 3:29.825
3 - Gustafsson 3:31.149
4 - Cubelos Sanchez 3:31.833
5 - Garcia 3:31.937
6 - Stewart 3:32.975
7 - Tomičević 3:43.589
8 - Mrabet 3:44.545 (12:11:55)
1 - van Koeverden 3:28.209
2 - Larsen 3:29.547
3 - Poulsen 3:30.247
4 - Brabants 3:30.769
5 - Kirčev 3:30.818
6 - Fouhy 3:32.572
7 - Zhou 3:36.163
8 - Carre 3:38.981
van Koeverden
Tomičević
Kirčev
Garcia
Brabants
Gustafsson
Fouhy
Jurenja
Zhou
Cubelos Sanchez
Poulsen
Hoff
Larsen
Mrabet
Carre
Stewart
1 - Poulsen 3:30.284
2 - Hoff 3:30.709
3 - Larsen 3:31.288
4 - Mrabet 3:32.204
5 - Carre 3:32.705
6 - Stewart 3:32.768
7 - Krajčovič 3:39.649
1 - Gustafsson 3:34.419
2 - Fouhy 3:35.610
3 - Jurenja 3:36.012
4 - Zhou 3:36.994
5 - Cubelos Sanchez 3:37.791
6 - Talebian 3:39.504
7 - Mansour 4:09.651