Tyč - Finále (muži) | Renaud Lavillenie (kon.) | | | 4x400 m - 1. kolo (ženy) | USA (kon.) |
Kladivo - Finále (ženy) | (kon.) | | | 4x100 m - 1. kolo (muži) | (kon.) |
5000 m - Finále (ženy) | Meseret Defarová (kon.) | | | 4x100 m - Finále (ženy) | USA (WR) (kon.) |
1500 m - Finále (ženy) | Cakirová Alptekinová (kon.) | | | 4x400 m - Finále (muži) | Bahamy (kon.) |
K1, 200 m (muži) | (kon.) | | | C1, 200 m (muži) | (kon.) |
K1, 200 m (ženy) | (kon.) | | | K2, 200 m (muži) | (kon.) |
Losování play-off Ligy mistrů | (kon.) | | | Losování play-off Evropské ligy | (kon.) |
10 km maraton - Finále (muži) | Oussama Mellouli (TUN) (kon.) |
Do 49 kg - semifinále (muži) | (kon.) | | | Do 56 kg - semifinále (muži) | (kon.) |
Do 64 kg - semifinále (muži) | (kon.) | | | Do 75 kg - semifinále (muži) | (kon.) |
Do 91 kg - semifinále (muži) | (kon.) | | | Do 52 kg - semifinále (muži) | (kon.) |
Do 60 kg - semifinále (muži) | (kon.) | | | Do 69 kg - semifinále (muži) | (kon.) |
Do 81 kg - semifinále (muži) | (kon.) | | | Nad 91 kg - semifinále (muži) | (kon.) |
Individuální závod - semifinále (ženy) | (kon.) | | | Individuální závod - semifinále (muži) | (kon.) |
Individuální závod - Finále (ženy) | Pajonová (kon.) | | | Individuální závod - Finále (muži) | Strombergs (kon.) |
Závody mužů | (kon.) | | | Závody žen | (kon.) |
Víceboj jednotlivci - kvalifikace | (kon.) | | | Víceboj družstva - kvalifikace | (kon.) |
10m věž jednotlivci - kvalifikace (muži) | Qiu (kon.) |
Týmy - Finále | Rusko (kon.) |
Do 67 kg (ženy) | Hwang Kyung Seon (KOR) (kon.) | | | Do 80 kg (muži) | Crismanich Sebastian Eduardo (ARG) (kon.) |
Volný styl do 55 kg (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 74 kg (muži) | (kon.) |
Belgie - USA | 2:1 (kon.) | | | Čína - Austrálie | 0:2 (kon.) |
Nový Zéland - Velká Británie | 1:3 (kon.) | | | Nizozemsko - Argentina | 2:0 (kon.) |
USA - Španělsko | 7:8 (kon.) | | | Chorvatsko - Černá Hora | 7:5 (kon.) |
Maďarsko - Austrálie | 10:9 (kon.) | | | Itálie - Srbsko | 9:7 (kon.) |
konec
Individuální závod - semifinále (ženy)
Viktor Sandev
1. Mariana Pajonová (COL) - 3 body
2. Magalie Pottierová (FRA) - 6 bodů
3. Laura Smuldersová (NED) - 11 bodů
4. Sarah Walkerová (NZL) - 12 bodů
5. Aneta Hladíková (CZE) - 16 bodů
6. Romana Labounková (CZE) - 17 bodů
7. Vilma Rimšaiteová (LTV) - 19 bodů
8. Squel Steinová (BRA) - 28 bodů
1. Caroline Buchananová (AUS) - 4 body
2. Shanaze Readeová (GBR) - 5 bodů
3. Brooke Crainová (USA) - 14 bodů
4. Laetitia Le Corguilleová (FRA) - 15 bodů
5. Stefany Hernandezová (VEN) - 15 bodů
6. Alise Postová (USA) - 18 bodů
7. Sandra Aleksejevová (LAT) - 19 bodů
8. Lauren Reynoldsová (AUS) - 19 bodů
A známe už pořadí osmi postupujících, které si to v jediné finálové jízdě rozdají o cenné kovy. Semifinále se bohužel oběma českým reprezentantkám vůbec nevydařilo a Češi díky nim finálovou účast mít nebudou.
Pro Labounkovou s Hladíkovou nedopadlo tohle kolo nejlépe. Průběžně jsou na šestém, respektive pátém místě. Skoro jistým postupujícím z jejich skupiny je Kolumbijka Pajonová, v první skupině zatím vede Shanaze Readeová z Velké Británie.
1. Mariana Pajonová (COL) - 2 body
2. Magalie Pottierová (FRA) - 4 body
3. Laura Smuldersová (NED) - 7 bodů
4. Sarah Walkerová (NZL) - 9 bodů
5. Aneta Hladíková (CZE) - 9 bodů
6. Romana Labounková (CZE) - 11 bodů
7. Vilma Rimšaiteová (LTV) - 14 bodů
8. Squel Steinová (BRA) - DNS