Japonsko
Pátek 10.08.2012, 20:45 • Millennium Stadium, Cardiff • Olympijské hry - muži
Sledujte:

To je ode mně pro tuto chvíli vše, přeji Vám příjemný letní večer a u dalších online přenosů na počtenou! (22:38:20)

Utkání skončilo vítězstvím Jižní Koree 2:0, když se ve 38. minutě trefil Park, druhou branku přidal v druhé půli kapitán Koo a Korejci se tak mohou radovat ze zisku bronzové medaile! Nutno dodat, že zaslouženě, jelikož v dnešním utkání byli aktivnější a polevili až když vedli o 2 branky. Zítra je na programu finálový zápas, ve kterém se střetnou Brazilci a Mexičané, zápas začíná v 16 hodin.

90+3
    Japonci zamkli Korejce v jejich vlastním pokutovém území, ale už to vypadá, ež ani čestný úspěch v podobě vstřelené branky se jim dnes nepovede.

90+2
    Míč se na chvilku ocitl v malém vápně volný, Korejci ho stihli odkopnout. Následuje další rohový kop, do vápna míří i brankář Gonda.

90+2
    Roh pro Japonsko, zřejmě poslední šance.

90+1
    V nastavení vidí žlutou kartu ještě B. Kim.

90
    Uzbecký sudí nastaví v dnešním utkání 3 minuty.

90
    Sugimoto vidí žlutou kartu.

89
    A střídá také druhý dnešní střelec, kapitán Koo má na tomto Olympijském turnaji dohráno, posledních pár minut si zahraje K. Kim.

88
    Jošida dokonce dostává žlutou kartu, i když faulujícím hráčem byl Otsu.

87
    Z rohu Japonci skórují, hlavou se prosadil kapitán Jošida. Předtím ale někdo z Japonců atakoval brankáře Junga, gól tedy neplatí!

87
    Japonský roh.

86
    V průběhu ošetřování Nam, Korea podruhé střídá, odchází střelec první branky Park, na jeho místo přichází H. Kim.