Pátek 10.08.2012, 20:45 • Millennium Stadium, Cardiff • Olympijské hry - muži

V nastavení vidí žlutou kartu ještě B. Kim.

90
    Sugimoto vidí žlutou kartu.

89
    A střídá také druhý dnešní střelec, kapitán Koo má na tomto Olympijském turnaji dohráno, posledních pár minut si zahraje K. Kim.

88
    Jošida dokonce dostává žlutou kartu, i když faulujícím hráčem byl Otsu.

87
    Z rohu Japonci skórují, hlavou se prosadil kapitán Jošida. Předtím ale někdo z Japonců atakoval brankáře Junga, gól tedy neplatí!

86
    V průběhu ošetřování Nam, Korea podruhé střídá, odchází střelec první branky Park, na jeho místo přichází H. Kim.

71
    Poslední střídání Japonců, ze hry odstoupil Nagaj, místo něj hraje Usami.

70
    Otsu atakoval ve vzduchu loktem Yuna, je tak dalším potrestaným hráčem žlutou kartou.

69
    Korejský trenér Hong provádí první střídání, ze hry stáhl Ji, nahradil ho Nam.

62
    Další střídání v dresu Japonska, odešel Higaši, přišel Sugimoto.

60
    Park měl na hranici velkého vápna tolik prostoru, že si mohl vykulit balón, který pak poslal do tyče!

59
    První střídání dnešního utkání, místo Okhigary hraje Jamamura.

57
    Jižní Korea právě vstřelila branku!

Potvrdilo se pravidlo nedáš dostaneš. Kapitán KOO si zaběhl za japonskou obranu, prostřelil Gondu a posílá tak Koreu do dvoubrankového vedení!

43
    Okhigara má sice roztržený dres, v závěru první půle ale vidí od rozhodčího žlutou kartu za nevybíravý zákrok na Parka.

40
    Zajímavý pokus Yuna skončil těsně vedle!

38

Z rychlého protiútoku na druhé straně udeřil J. PARK a Korea tak v 38. minutě vede 1:0!

38
    Po rohu se v dobré pozici ocitl Sakaj, hlavou ale minul branku!

35
    Koo podebral Otsuho, za což od rozhodčího viděl žlutou kartu. Na hřišti se poté semlela potyčka, do které se zapojilo několik hráčů. Nikdo kromě Korejce Koo už žádnou kartu neviděl.

28
    První vážnější situace v celém utkání! Otsuova střela z dvaceti metrů nadělala Jungovy velké problémy!