Chievo – Lazio 1:3 (kon.) | Fiorentina – Catania 2:0 (kon.) | Janov – Juventus 1:3 (kon.)
Neapol – Parma 3:1 (kon.) | Pescara – Sampdoria 2:3 (kon.) | AS Řím – Bologna 2:3 (kon.)
Siena – Udinese 2:2 (kon.) | Turín – Inter 0:2 (kon.)
Delfino Pescara 1936
2:3 (0:1)
UC Sampdoria
Neděle 16.09.2012, 15:00Italská Serie A

Závěr zvládli hosté nakonec na výbornou a berou všechny 3 body. Po většinu utkání byli aktivnějším týmem, kromě úvodu a nakonec vítězí asi zaslouženě. (16:53:03)

90+2
    Zatím hosté v klidu zdržují a domácí se zatím nedostali ani na dohled vápna Sampdorie! Výborná práce.

90
    Tak domácí mají ještě 4 minuty na vyrovnání. Dlouhé prodloužení se dalo po častém zdržování hostí čekat.

90
    Pescara právě vstřelila branku!

Pescara se ještě nevzdává! Dnes velmi aktivní GIANLUCA CAPRARI na hranici velkého vápna propálil Berniho k bližší tyči!

88
    Dva nepovedené rohy domácích. Vítěztví hostí už je velmi blízko.

86
    Střela Lopeze šla mimo.

86
    Střelu Caprariho vyrazil skvělým skokem Berni!

84
    Domácí se stále v klidu brání.

81
    Abbruscato hlavičkoval těsně mimo.

79
    Hosté pomalu rozehrávají a mají toto utkání ve svých rukách.

76
    Sampdoria právě vstřelila branku!

MAXI LOPEZ utekl všem a sám proti Perinovi bez problémů uspěl! Hosté mají znovu dvoubrankové vedení a času domácím příliš mnoho nezbývá.

75

Domácí z čista jasna snižují! MERVAN CELIK napálil z dálky a trefil se přesně ke vzdálenější tyči! Tento hráč byl na hřišti pouhé čtyři minuty!