Třebíč – Hr. Králové 3:2 (kon.) | Ústí n/L – Jihlava 3:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Benátky n/J 4:0 (kon.)
Havlíčkův Brod – Most 4:2 (kon.) | Olomouc – Kadaň 3:2 (kon.) | Písek – Šumperk 7:4 (kon.)
Beroun – Litoměřice 3:4 (kon.)
IHC Králové Písek
7:4 (4:1, 1:1, 2:2)
DRACI PARS ŠUMPERK
Středa 19.09.2012, 18:001. liga (ČR)

Je konec. Písek vítězí především díky povedené první třetině, ve které si Jihočeši vyprodukovali tříbrankový náskok. V dalším průběhu byla hra vyrovnaná, o čemž svědčí také výsledky třetin. Hlavními hvězdami utkání byli jednoznačně domácí Melka s Daleckým, kteří spolu obstarali hned čtyři branky. Písek je i podruhé doma úspěšný a své konto rozšířil na šest bodů. Pěkný večer z Písku přeje Petr Košatka. Na shledanou. (20:15:51)

60:00

59:44
    Za potlesku diváků zápas pomalu končí.

59:33
    Tak ještě poslední vyloučení. Dvě minuty vyfasoval Sedlák za nedovolené bránění.

59:00
    Ohlášena poslední minuta třetí třetiny.

58:21
    Domácí hrají v plném počtu hráčů.

56:57
    Draci právě vstřelili branku!
    Tak ještě čtvrtý gól na straně Šumperských. Sedlákovu střelu od modré tečoval ALEŠ STANĚK a puk zamířil do protipohybu brankáře Mazance. Asistence: Tomáš Sedlák, Daniel Vrdlovec.

56:31
    Domácí si berou oddechový čas.

56:31
    Kameš dalším potrestaným hráčem Písku a hosté si v závěru utkání zahrají dlouhou dvojnásobnou početní výhodu.

56:12
    Zdeněk Šperger (PIS) - 2 minuty, hákování.

55:39
    Písek právě vstřelil branku!
    JAKUB MAREK střílel od levého mantinelu a díky teči jednoho z vracejících se obránců se kotouč ocitá v síti.

55:10
    Špatná rozehrávka Šumperských přináší zakázané uvolnění.

54:54
    Jedovatá střela z Drtinovy hole. Kladenský obránce zkoušel štěstí z levého kruhu, šumperskou branku ale přestřelil.

53:54
    Hosté mohli přece jenom snížit ze slibně rozjetého přečíslení, nakonec ale jeden z útočníků nechal puk za sebou a píská se ofsajd.

52:50
    Šperger je zpátky ve hře.

52:11
    Vypadá to, že zápas už se jenom dohrává. Ani hosté se při své početní výhodě nikam neženou.

51:00

50:50
    Domácí Šperger je vyloučen za hákování. Za pár vteřin si vyzkouší přesilovou hru hosté.

50:27
    Hosté ve čtyřech.

Petr Košatka

Branky a nahrávky: 4. Melka (Vaniš), 7. Melka (Kameš), 12. Dalecký (Melka), 13. Šperger (Dalecký, Kameš), 35. Melka (Dalecký), 42. Kučera (Petruška), 56. Marek - 5. Holík (Plášek, Staněk), 32. Holík (Plášek), 47. Blinka (Vrdlovec, Suchý), 57. Staněk (Sedlák, Vrdlovec)

IHC Králové Písek: Mazanec - Klement, Drtil, Boháč, Kanov, Semrád, Kameš, Makovský, Drtina - Polodna, Vlček, Slavík, Kučera, Heřman, Vaniš, Melka, Marek, Dalecký, Šperger, Ferebauer, Petruška.
    DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (13. Vajner) - Pastor, Suchý, Holík, Geweise, Bail, Vrána, Sedlák - Skoumal, Hulva, Haas, Cink, Staněk, Červenka, Plášek, Blinka, Kindl, Vrdlovec, Hlinka, Stoklasa.

Rozhodčí: Mertl - Šperl, Jílek.