Sampdoria – Turín 1:1 (kon.) | Atalanta BC – Palermo 1:0 (kon.) | Bologna – Pescara 1:1 (kon.)
Cagliari – AS Řím 0:3 (kon.) | Catania – Neapol 0:0 (kon.) | Inter – Siena 0:2 (kon.)
Udinese – AC Milán 2:1 (kon.) | Lazio – Janov 0:1 (kon.)
Inter Milán
0:2 (0:0)
AC Siena
Neděle 23.09.2012, 15:00Italská Serie A

Závěrečný hvizd sudího Massy odstartoval ohlušující pískot domácích příznivců. Inter totiž letos na svém stadionu nevyhrál ani popáté a poslední Sieně podlehl dokonce 0:2. Utkání se rozhodovalo ve druhém poločase, kdy hostům parádně vyšly dva brejky. Ten první zakončoval v 73. minutě Vergassola a v nastaveném čase definitivně potopil akcie Interu střídající Valiani. Velkým hrdinou Sieny je bezpochyby brankář Pegolo, který dnes soupeři pochytal hned několik gólových šancí. Já se pro dnešek loučím a někdy zase u on-line přenosů na počtenou! (17:01:40)

90+2
    Siena právě vstřelila branku!
    Interu se letos doma prostě nedaří a nedaří! Sestu utekl po pravé straně, přesně odcentroval a FRANCESCO VALIANI hlavičkoval z blízka prakticky do prázdné brány. Parádní spolupráce dvou střídajících hráčů.

90+1
    Přihrávka Sneijdera skončila v autu a domácí fanoušci rozhořčeně pískají.

90+1
    Ještě čtyři minuty.

90
    Pokus Cambiassa už hostujícímu gólmanovi problémy nadělal, ale nakonec nadvakrát zasáhl.

88
    Sneijder vystřelil z velké dálky a Pegolo neměl problém míč zachytit. Interu se krátí čas.

87
    Siena naposled střídá. Dnes výborného Rosinu nahradil Sestu.

86
    Pegolo má dnes velký den. Teď zlikvidoval pěknou přízemní střelu Coutinha.

85
    Domácí střídají. Odešel Cassano, přišel Marko Livaja.

83
    Mohlo být hotovo! Hlavičku Calaia s vypětím všech sil vytěsnil Handanović.

83
    Z chyby v domácí rozehrávce vzešel Cambiassův faul na Valianiho. Hosté mohou šetřit čas.

81
    Coutinho se hned dostal do zakončení. Propadl k němu centr Cassana, ale domácí mladík nedokázal z voleje trefit bránu.