Řisuty – Klatovy 1:3 (kon.) | Havířov – Vsetín 8:2 (kon.) | Prostějov – Přerov 0:5 (kon.)
Frýdek-M. – Val. Meziříčí 3:2 (kon.) | Karviná (Baník) – Opava 7:3 (kon.) | Technika Brno – Chotěboř 7:1 (kon.)
Milevsko – Kobra 4:2 (kon.) | Nový Jičín – Poruba 2011 2:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Žďár n/S 3:4 (kon.)
Pelhřimov – SHK Hodonín 4:3 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
3:4 (0:1, 0:2, 3:1)
SKLH Žďár nad Sázavou
Sobota 29.09.2012, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

57:18
    Nedovolené bránění Davida Kupce v podání Martina Plevy.

55:10
    Tupého vyhození končí v ochozech a hosté si zahrají přesilovou hru po zdržování hry.

48:07
    Vajgar ve čtyřech, Skokan v šanci, sudí má i teď ruku nad hlavou, Procházka se Smejkalem po dvou minutách.

47:47
    Sudí Pražák se rozhodl pískat hokej jako basketbal. Jan Štěpán dvě minuty za držení.

47:12
    Dan Kotlík dvě minuty za faul na Roberta Procházku, dvě minuty za faul loktem.

46:16
    Libor Střecha dvě minuty za hrubost. Vůbec nevím, kde na to hlavní arbitr přišel.

45:56
    Arbitr Pražák to domácím rozhodně neulehčuje. Dvě minuty pro Tomáše Tupého za faul kolenem.

43:36
    Kupec tečoval Gurkovo nahození, na druhé straně dvě minuty za držení hole v podání Lukáše Maryšky.

39:30
    Šachl si došel pro faul, podražení v podání Luboše Kunstmüllera.

37:31
    Žďár si zahraje přesilovou hru, za vysokou hůl jede pykat Lukáš Maryška.

30:14
    A pro změnu přesilovka Vajgaru, Jakub Fúzik dvě minuty za nedovolené bránění.

28:08
    Jaroslav Kocar na trestné lavici, dvě minuty hákování.

23:40
    Přesilovku si zahrají hosté, držení v podání Ondřeje Chmela.

18:23
    Početní výhoda pro Vajgar, dvě minuty za hákování v podání Dana Kotlíka.

06:43
    Jakub Fúzik dvě minuty za vražení na hrazení, Vajgar si zahraje první přesilovku.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 47. Šachl (Procházka), 55. Mazanec (Šachl), 55. Dvořák (Záhora) - 2. Kotlík (Man), 21. Střecha (Vítek), 35. Hron (Ježek), 56. Dítě (Hron)

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš, Krásný - Procházka, Maryška, Tržil, Tupý, Chmel, Popelka, Štěpán, Mazanec, Horváth, Skokan, Kocar, Kupec, Dvořák, Záhora, Tomšík, Šachl, Gurka, Turek.
    SKLH Žďár nad Sázavou: Opršal, Čížek - Kolda, Beneš, Jíra, Šír, Pleva, Staněk, Střecha, Smejkal, Man, Kotlík, Kunstmüller, Hron, Kaňka, Ježek, Dítě, Vítek, Fúzik, Šimon, Slavík.

Rozhodčí: J. Pražák - M. Kreuzer, J. Mertl.