HC Oceláři Třinec
Středa 03.10.2012, 18:10 • Městský zimní stadion, Kladno • Tipsport extraliga

Zásahy brankářů: Jan Chábera (KLA) 12 - Peter Hamerlík (TRI) 8.

Hráči zápasu: Jan Hlaváč (KLA) - Peter Hamerlík (TRI).

Máme za sebou utkání, díky kterému se Středočeši dostávají do čela extraligové tabulky. Ve třetí třetině už začaly padat branky, domácí vedli už 3:0. Chábera přišel o nulu půl minuty před koncem zápasu, kdy ho překonal Martin Růžička, který tak natáhl svou sérii a dal osmou branku v osmém zápase. Ode mne to je vše, s přáním příjemného zbytku večera se s vámi loučím. (20:36:16)

60:00

59:59
    V poslední sekundě si připisuje Chábera zákrok proti střele Hrabala.

59:50
    Zíb pálil od modré, puk končí v ochranné síti.

59:44
    Ještě jeden trest. Jakub Valský (KLA) dvě minuty za vysokou hůl.

59:31
    Třinec právě vstřelil branku!
    Hosté se té branky přeci jen dočkali. MARTIN RŮŽIČKA jemně tečoval nahození Varadi. Asistence: Václav Varaďa, Radek Bonk.

59:23
    Puk znovu za Hamerlíkem.

59:04
    Domácí vyhráli buly a vyhodili. Dočká se Třinec alespoň čestné branky?

58:57
    Ještě jeden trest pro Kladno, které hrálo v šesti. Trest odsedí David Kuchejda.

57:47
    V oslabení šli domácí do přečíslení, které ale nezakončili. Na druhé straně zasahuje proti Orsavovi Chábera.

57:30
    Kladno ve čtyřech.

57:16
    Chábera zasahuje po ráně Zíba, Kladno vyhodilo.

56:53
    Kladno rychle vyhodilo.

56:46
    Tomáš Plekanec (KLA) dostává dvě minuty za hákování. Hosté si vyžádali oddechový čas.

56:00
    Třinečtí usazeni v pásmu, ale nestřílejí zatím.

55:30
    Marek Hovorka (KLA) odchází s bolestivou grimasou na trestnou lavici. Dvě minuty za hákování.

55:03

54:49
    Teď už Tlustý zakončil, Hamerlík ale vytasil beton včas.

54:17
    Jágr udržel pásmo a Kladno rozehrálo rychlou akci, na jejíž konci hledal Židlický u tyčky Tlustého. Ten ale netrefil puk.

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 39. Hlaváč (Patera), 43. Dragoun (Kuchejda, Eberle), 49. Kuchler (Melka) - 60. Růžička (Varaďa, Bonk)

Rytíři Kladno: Chábera (Cikánek) - Židlický, Černošek, Majeský, Kaberle, Procházka, Piskáček, Mocek, Macholda - Tlustý, Plekanec, Jágr - Hlaváč, Patera, Hovorka - Kuchejda, Dragoun, Eberle - Kuchler, Melka, Valský.
    HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Hrubec) - Zíb, Hrabal, Roth, Galvas, Lojek, Klesla, Klouček, Ovčačík – Růžička, Bonk, Varaďa – Květoň, Peterek, Adamský – Klimenta, Polanský, Rákos – Orsava, Podešva, Hrňa.

Rozhodčí: Fraňo, Wagner - Bádal, Pouzar