Jablonec – Č. Budějovice 2:1 (kon.) | Brno – Liberec 2:1 (kon.) | Teplice – Jihlava 3:1 (kon.)
Příbram – Plzeň 1:0 (kon.)
FK Teplice
3:1 (1:1)
FC Vysočina Jihlava
Neděle 07.10.2012, 17:00 • Na Stínadlech, Teplice • Gambrinus liga

Teplice přejely Jihlavu ve druhém poločase. V něm předváděly skutečně kvalitní fotbal, vypracovaly si místy drtivý tlak a ještě vstřelily dva góly. A to z kopaček Jarolíma v 60. minutě a Podaného v nastavení. Jihlava ve druhé půli nenavázala na úspěšný první poločas a postupem času odpadla. (18:55:29)

90+3
    Taktické střídání Teplic. Odešel Ljevakovič, chvíli si ještě zahraje Melunovič.

90+2
    Teplice právě vstřelily branku!
    Tomu se říká skvěle provedený brejk! Ljevakovič získal míč a sprintoval s ním tak rychle, že by možná předběhl i Usaina Bolta. Navíc ještě našel volného JAKUBA PODANÉHO, který zavěsil míč za Blažkova záda.

90+1
    Sudí nastavil čtyři minuty.

90
    Marek Jarolím bude kopat ještě jednu standardku.

89
    Jihlava operuje na útočné polovině, Teplice hrají zodpovědně zezadu a čekají na brejky.

87
    Aktivní Mahmutovič pro dnešek dohrál. Zahraje si Jindráček.

84
    Aidin Mahmutovič se ocitl v jasné gólové pozici a svou bombu nasměroval do tyče!

82
    Ze střední vzdálenosti se opřel do míče Tomáš Sedláček. Ani tento jihlavský fotbalista ale nemířil přesně, takže Grigar nemusel zasahovat.

80
    Střelec první teplické branky Egon Vůch přenechal místo Keričovi.

78
    Jihlavský Josl pálil z dálky a jeho střela se mezi tyče nevešla.

76
    Rosa (TEP) vyfasoval žluté napomenutí.

75
    Poslední střídání Jihlavy. Kolouška nahradil T. Sedláček.

71
    Aktivní Jarolím centroval na Matulu, který z otočky pálil jen těsně nad bránu! Domácí obránce Matula dnes mohl vstřelit klidně i hattrick. Měl dnes tři gólové šance.

70
    Šourek (JIH) dostal od sudího žlutou kartu.

67
    A Masopust přenechal místo na hřišti Kučerovi.

67
    Hned dvojí střídání připravil jihlavský kouč Komňacký. Chybujícího Radu vyměnil nejprve za Mešanoviće.

66
    Teplice podrobují Jihlavu velkému tlaku. Defenziva Vysočiny nestíhá!

Martin Pešout

Branky: 10. Vůch (Podaný), 60. Jarolím (Vachoušek), 90+2. Podaný (Ljevakovič) – 42. Tecl

Karty:   41. Vůch (TEP), 76. Rosa (TEP) – 3. Masopust (JIH), 59. Rada (JIH), 70. Šourek (JIH)

FK Teplice: Grigar - Ježdík, Lukáš, Matula, Rosa - Vůch (80. Kerič), Ljevakovič (90+3. Melunovič), Jarolím, Podaný - Vachoušek, Mahmutovič (87. Jindráček).
    FC Vysočina Jihlava: Blažek - Tlustý, Rada (67. Mešanović), Šourek, Josl - Masopust (67. Kučera), Karlík, Obert, Koloušek (75. Sedláček), Vaculík - Tecl.

Rozhodčí: Kocourek - Wilczek, Vysloužil