Real Betis – Real Sociedad 2:0 (kon.) | Levante – Valencia 1:0 (kon.) | Mallorca – Granada 1:2 (kon.)
Ath. Bilbao – Osasuna 1:0 (kon.) | Barcelona – Real Madrid 2:2 (kon.) | Atlético – Malaga 2:1 (kon.)
RCD Mallorca
1:2 (0:0)
Granada CF
Neděle 07.10.2012, 16:00 • Iberostar Estadi - Palma de Mallorca • Španělská LaLiga

Nestalo se a utkání tak končí výhrou Granady, která se může radovat z velmi důležitých tří bodů. Zápas nebyl do 64. minuty příliš zajímavý, pak však přišla penalta, dvě červené karty a úvodní branka Granady. To vše odstartovalo zajímavou podívanou, kterou Mallorca dokázala zdramatizovat gólem v 86. minutě, jenže na nic víc už nestačila.

S informací, že Granada porazila Mallorcu 1:2 se s Vámi loučím a budu se těšit u dalších onlajn reportáží. (17:52:26)

90+3
    Hra se nám trochu přibrzdila a tak je možné, že sudí nastaví ještě o nějakou tu minutu navíc.

90+2
    Casadesus měl míč krásně na noze, ale nedokázal z deseti metrů propálit brankáře! Zřejmě největší šance Granady na vyrovnání.

90+1
    Hrát se budou ještě tři minuty!

90
    Toňo musel řešit další závar před vlastní bránou, nyní bude velice důležité kolik hlavní rozhodčí nastaví.

88
    Poslední střídání. Přichází Floro Flores, který nahradí El Arabiho.

88
    Hosté se brání, ale jejich šance mohou přijít po rychlém brejku.

86
    Mallorca právě vstřelila branku!

Tak se domácí přece jenom dočkali a šance na bodový zisk pro ně rapidně stoupají. Přímý kop dopadl přesně na hlavu TOMERA HEMEDA, který se konečně dočkal a nádhernou hlavičkou snižuje.

84
    Střídání hostí! Odchází autor druhé branky Torje, kterého nahradí Juanma Ortiz.

84
    Domáci se po standartce dostali k zakončení, které bylo sice hezké na pohled, ale nepřineslo příliš nebezpečí.

83
    Už to vypadalo, že se bude po faulu na Fernandez Graciu kopat pokutový kop, ale domácí fotbalista byl faulován ještě před hranicí šestnáctky.

81
    Domácí se snaží s výsledkem ještě něco udělat, ale dnes jim to prostě není přáno. Další hlavička pouze minula bránu a čas utíká pro Mallorcu strašně rychle.

78
    A mohlo být 0:3! Průnik po levé strany obrany a přesný pas na El Arabiho byl opravdu velice povedený, jenže hostující útočník netrefil v rychlosti míč ideálně a ten skončil vedle brány.

77
    Domácí Arizmendi vidí zcela po zásluze žlutou kartu.

76
    Granada právě vstřelila branku!

S domácími to již vypadá hodně špatně! GABRIEL TORJE se totiž dostal k míči a s ledovým klidem si počkal na pád brankáře a poté zavěsil do prázdné brány.

75
    Hemed opět ve velké šanci, přesně na hlavu mu přístal centrovaný míč, ale brankář Toňo zkřížil míči cestu a vše tak skončilo pouze rohovým kopem pro Mallorcu. Z toho domácí nic nevytěžili.