AS Řím – Atalanta BC 2:0 (kon.) | Catania – Parma 2:0 (kon.) | Fiorentina – Bologna 1:0 (kon.)
Pescara – Lazio 0:3 (kon.) | Siena – Juventus 1:2 (kon.) | Turín – Cagliari 0:1 (kon.)
AC Milán – Inter 0:1 (kon.) | Neapol – Udinese 2:1 (kon.)
SSC Neapol
2:1 (2:1)
Udinese Calcio
Neděle 07.10.2012, 20:45 • Stadio San Paolo, Napoli • Italská Serie A

To je z mé strany dnes vše a těším se u dalších on-line přenosů. Přeji hezký zbytek víkendu. Dobrou noc. (22:42:28)

A je dobojováno. Sledovali jsme krásné utkání, které nakonec dopadlo lépe pro Neapol, která porazila Udinese 2:1. Domácí poslal do vedení Marek Hamšík, poté vyrovnal Pinzi, ale v závěru první půle poslal Neapol do vedení Pandev. Ve druhém poločase branka nepadla a domácí získali další cenné tři body.

90+5
    Další dlouhý odkop domácích.

90+5
    Běží poslední minuta nastaveného času.

90+4
    Nyní se domácí osvobodili dlouhým odkopem.

90+3
    Ale zatím se nemohou dostat před domácí branku.

90+2
    Hosté jsou stále u míče a pospíchají dopředu.

90+1
    Na druhé straně napřáhl z dálky Faraoni, ale jeho parádní střela skončila jen těsně vedle levého horního rohu domácí branky! To byl opravdu vydařený projektil.

90
    Cavani mohl rozhodnout. Šel sám na hostujícího brankáře, ale nedokázal ho prostřelit!

90
    Ale nyní výborně dvakrát zasáhl domácí brankář. Běží poslední minuta dnešního zápasu.

89
    Hosté mají tlak. Uvidíme, zda se jim podaří vyrovnat.

88
    Střídají i domácí. Dohrál Hamšík a přišel Dzemaili.

87
    Hosté naposledy střídají. Dohrál Pereyra a přišel Faraoni.

85
    Hráči Udinese to to zkusili dlouhým centrem, ale s tím si poradila domácí obrana.