Slavia – Třinec 5:6 (po s.n.) | Sparta – Pardubice 3:2 (kon.) | Motor ČB – K. Vary 5:3 (kon.)
Chomutov – Vítkovice 3:2 (po pr.) | Kladno – Litvínov 2:1 (kon.) | Zlín – Plzeň 1:4 (kon.)
Piráti Chomutov
3:2 (0:1, 0:1, 2:0 - 1:0)
HC Vítkovice Ridera
Neděle 14.10.2012, 17:30 • Pirátská aréna Chomutov • Tipsport extraliga

Piráti se radují stejně jako minulý týden po výhře v prodloužení. Stejně jako minulý týden prohrávali o dva góly a stejně jako minulý týden rozhodl utkání Michael Frolík. (20:10:24)

61:40
    Piráti právě vstřelili branku!
    Stejně jako před týdnem rozhodl zápas v prodloužení MICHAEL FROLÍK. Sebral přihrávku od Dudy, najel si mezi kruhy a střelou rozhodl. Asistence: Radek Duda

61:12
    Prodloužení začali lépe Vítkovičtí. Drží ouk na hokejkách.

60:01

Chomutovu se vyplatila útočná hra a dokázal vyrovnat skóre. Díky brankám Lušňáka a Zálešáka se bude prodlužovat.

60:00

59:51
    MIROSLAV ZÁLEŠÁK čekal před gólmanem a doslova protlačil puk až do brány. Asistence: Štěpán Hřebejk.

59:43

59:18
    Burger netrefil prázdnou chomutovskou bránu.

59:04
    Přerušení hry po Jurčinově střele . Málek drží kotouč.

58:54
    Ani Pulpán ani Frolík netrefili bránu.

58:27
    Pulpán nejprve tečuje těsně mimo a poté pálí do Málka.

57:57
    Chomutov odvolává gólmana Kostúra. Bude hrát v šesti.

57:43
    Vítkovice jdou do čtyř. Malík si jde sednout za držení.

57:28
    Vítkovice se stáhli do obrany a vyhazují.

56:45
    Icing hosté.

56:37
    Chomutov stále drží útočnou třetinu, ale nepřesnosti kazí hru.

55:39
    Ujčík vyslal skrytou střelu. Kostúr byl připraven.

Jan Řápek

Branky a nahrávky: 47. Lušňák, 60. Zálešák (Hřebejk), 62. Frolík (Duda) - 16. Roman, 21. Ujčík (Burger)

Piráti Chomutov: Řehoř (od 21. Kostúr) - Jurčina, Pulpán, Palin, Mrázek, Bartejs, Rýgl, Rutta, Lučka - Frolík, Kraft, Hřebejk - Hruška, Zálešák, Hafenrichter - Duda, Polák, Důras - Lušňák, Sikora, Hromas
    HC Vítkovice Ridera: Málek - Voráček, Polák, Sloboda, Malík, Barinka, Rehák, Sedlák - Ujčík, Burger, Klimek - Šedivý, Szturc, Walker - Hruška, Roman, Huna - Svačina, Káňa, Kucsera

Rozhodčí: Smítka,Hrubý - Rozílek, Kis