N.Novgorod – Petrohrad 4:2 (kon.) | Viťaz – Chanty-Mansijsk 3:4 (po s.n.) | Spartak Moskva – Magnitogorsk 2:7 (kon.)
Minsk – Barys 2:1 (po pr.) | Riga – Jekatěrinburg 6:3 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
4:2 (0:2, 1:0, 3:0)
SKA Petrohrad
Pátek 26.10.2012, 17:00 • Konovalenko Sports Palace • KHL

Domácí hráči z Novgorodu otočili skóre z 0:2 na 4:2 a cenné body do tabulky zůstávají doma. Ve třetí části měl Novgorod nebezpečnější útoky než Petrohrad, který se spíše soustředil na debaty a protesty k rozhodčímu než k zápasu. Torpedo zasloužene vyhrává dnešní zápas. Děkujeme za pozornost.
    Celkový počet střel: 27/27.
    Vyhraná vhazování v utkání: 35/36. (19:24:09)

60:00

56:40

57:37
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Domácí možná unikají k rozhudujícímu dvou brankovému vedení v dnešním zápase. Přesnou střelu si připisuje ALEXANDR SJOMIN, který tak překonává hostujícího Ježova. Asistence: Pjotr Sčastlivyj.

54:40
    Vyloučen domácí Kousa za nedovolené bránění.

55:30
    Běží patnáctá minuta třetí třetiny a stále je stav příznivější pro domácí Novgorod, kterému se zatím úspěšně daří držet těsné vedení.

52:35
    Opět jsme ztratili obrazový přenos z Novgorodu.

52:31

52:06
    Hostům se tato přesilovka už příliš nevede, zastavil je offside.

51:37
    Domácí i na podruhé vyhazují.

51:02
    Velká možnost hostující Něprjajeva, těsně vedle.

50:48
    Petrohrad již rozestavěný na přesilovou hru.

50:31
    Vyloučen domácí Zajnullin za hákování.

50:24
    Ale skvělý zákrok Kovala, který taky drží své spoluhráče po Kučerjavenkově střele.

50:06
    Petrohrad ve velkém náporu.

48:04
    MICHAIL VARNAKOV se dostal po své střele z mezikruží k dorážece a z levého ostrého úhlu prostřeluje Ježova, který se nestihl srovnat po prvním pokusu. Asistece: Mikko Kousa, Alexandr Sjomin.

47:48
    Ale Tikonov se neprosadil a svoji akci zakládají domácí.

47:37
    Hrají hosté.

47:26
    Dnešní utkání sleduje 5600 diváků. Vyprodáno.

Jaroslav Keř

Branky a nahrávky: 39. Makarov (Nilsson, Nilsson), 41. Makarov (Nilsson, Thörnberg), 49. Varnakov (Kousa, Sjomin), 58. Sjomin (Sčastlivyj) - 10. Kovalčuk (Kalinin, Chudinov), 18. Tarasenko (Dallman, Kovalčuk)

Torpedo Nižnij Novgorod: Koval (Maskalov) - Hietanen, Maleňkich, Kousa, Vasiljev, Ťjuljapkin, Jevsejenkov - Krikunov, Makarov, Thörnberg - Varnakov, Sčastlivyj, Sjomin - Gurbunov, Zajnullin, Nilsson - Valujskij, Potapov, Černov.
    SKA Petrohrad: Ježov (Bobrovskij) - Alexandrov, Dallman, Kalinin, Čudinov, Semjonov, Vorobjov, Serkin, Grebeškov - Tikonov, Kovalčuk, Tarasenko - Thoresen, Martensson, Monachov - Arťjuchin, Burdasov, Něprjajev - Kučerjavenko, Makarov, Klimenko.

Rozhodčí: Zakarov, Ronn - Sadovnikov, Sivov