Karviná – Kert Park Praha 1:3 (kon.) | Plzeň – Most 1:2 (kon.) | Kladno – Ústí n/L 2:1 (kon.)
Hr. Králové – Jindřichův Hradec 4:0 (kon.)
HBC Hradec Králové 1988
4:0 (0:0, 2:0, 2:0)
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
Neděle 28.10.2012, 11:00 • Orel HK • CROSSDOCK Extraliga

Domácí dnes zaslouženě zvítězili i když to soupeř těžce nese, ale teď s tím už nic nenadělají. U příštího onlajnu nashledanou (12:47:37)

45:00

44:46
    Dvě minuty za sekání dostává Plašil a domácí mají ještě 14 vteřin přesilovku

44:00
    Do konce zápasu zbývá poslední minuta a domácí se snaží ještě navýšit svůj náskok.

42:58
    Hradec právě vstřelil branku!

To je asi poslední hřebíček do rakve Jindřichova Hradce. Domácí zvyšují svůj náskok.

42:12
    Krejčík zachytil rozehrávku hostí a pokusil se vystřelit, jeho střela byla zblokovaná

41:32
    Adam vystřelil z půlky hřiště ostrou střelu, kterou Brykner chytá a vhazuje se po jeho levici.

41:02
    Jindřichův Hradec se ještě snaží udělat něco s výsledkem a kombinují v útočném pásmu

39:03

Domácí využívají přesilovou hru a zvyšují skore na 3:0

38:42
    Jindřichův Hradec ve čtyrech

37:58

37:52
    Za držení dostává 2 minuty Adam a domácí mají tak dvojnásobnou výhodu 41 vteřin.

37:12
    Šperl měl dost času, aby si připravil míček na střelu a nakonec vypálil jedovatou střelu, kterou Brykner likviduje levým betone.

36:42
    Za napadení dostává 2 minuty Landkammer a síly na hřišti se tak vyrovnají

35:58
    Rozhodčí signalizuje výhodu pro hostí. 2 minuty za podražení dostává Černý a Jindřichův Hradec má možnost snížit náskok domácích.

35:26
    Nutil byl sám před bránou, ale ani na potřetí dorážku nedostal za Průšovi záda, ten nakonec míček přikrývá.

35:05
    Hosté se hnali dopředu, ale zastavil je offside. Vhazuje se ve středním pásmu

34:53
    Zakázané uvolnění domácích

34:29
    Přihrávka rukou a vhazovat se bude před Průšou.

33:41
    Domácí drží Jindřichův Hradec v obranném pásmu, ale jejich střely končí u Průši.

32:36
    Fišer Jan se uvolnil obránci hostí a z ostrého úhlu poslal střelu, mimo bránu.

31:24
    Domácí se drželi v útočném pásmu, nakonec se hosté osvobozují a vyhazují na Bryknera

30:21
    Nutil pálil od modré a trefil jen tyč

30:01

Hradec Králové nastoupil do začátku třetiny nepříliš aktivně, ale v průběhu se dostal do hry a dvěma góly si prozatím zajistil slušný náskok. Uvidíme co nám přinese poslední třetina.

30:00

28:53
    Hostující Landkammer vyloučen za vysokou hůl

27:50
    Paradoxně to vypadá, jako by oslabení Královehradecký tým nakoplo a Průša si nyní musí připadat jako na střelnici

26:28
    Domácí se opět dostali před Průšu. Hostům se přesilovka vůbec nevydařila a Brykner zůstal neohrožen.

25:52
    Do samostatného úniku se ve vlastním oslabení dostává HUDEČEK a tentokrát se v zakončení již nezmýlil

23:18
    Vypadá to, jako by celý tým byl otřesen ze zranění Hrubého a hosté jsou nyní v převaze

23:05
    Frýbl střílí mimo.

21:35
    Majerikova střela byla zastavena skvělým Bryknerem

21:16
    Hrabica zabránil samostatnému úniku hostí a ochránil tak Bryknera před možným ohrožením

20:30
    Ježek si vybojoval míček a od modré vypálil těsně vedle brány.

15:01

V první třetině měl Hradec Králové jasně navrch, ale nedokázali dát gol, takže uvidíme ještě zajímavé utkání

15:00

13:01

13:53
    Veselý lítá po útočném pásmu, ale nikdo nedokázal využít jeho bojovnosti, aby dali gol.

12:34
    Hudeček byl nepříjemně atakován u mantinelu a jen těžce se zvedá

12:10
    Hradec kombinuje v útočném pásmu, ale nedaří se jim vystřelit a nakonec se hosté osvobozují

11:01
    Rozhodčí signalizuje výhodu pro domácí, kteří budou mít také možnost přesilové hry. Hunal dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

10:37

09:49
    Hosté se tlačí, ale všechny jejich střely jdou mimo bránu, nakonec se hra přerušuje kvůli posunuté bráně.

09:06
    Gregor vypálil od modré, ale Brykner vyráží mimo hřiště.

08:37
    Tesař dostal dvě minuty za podražení a hosté si zahrají první přesilovku zápasu

08:21
    Novák měl šanci otevřít skore, ale jeho střela šla mimo bránu

07:23
    Fišer Jan byl v obrovské šanci, ale trefil jen Průšu, který míček vyrazil před sebe a Štefanský nedokázal dorazit do prázdné brány

06:01
    Hosté se dostali k Bryknerovi, který uklidňuje hru a míček přikrývá. Vhazuje se po jeho levici

05:23
    Novák oběhl soupeře a běžel téměř sám na Průšu, ten byl připraven a míček vyráží

04:54
    Hostí si moc nevědí rady s domácím útokem a opět se osvobozují až zakázaným uvolněním

04:35
    Fišer si vyjel zpoza brány a poslal na Průšu jedovatou střelu, kterou opět livkiduje

03:36
    Matějka se dostal za hradeckého obránce a od modré vystřelil nebezpečnou střelu, kterou Brykner s menšími problémy blokuje.

03:02
    Střely Tesaře a Bacovského Průša likviduje a vhazuje se po jeho pravici

02:45
    Tesař namazal Novákovi a ten vystřelil, jeho střela byla zblokovaná a šla nad bránu