Genk – Standard 0:2 (kon.) | Waregem – Charleroi 4:1 (kon.) | Leuven – Mechelen 3:1 (kon.)
Lokeren – Waasland-Beveren 2:0 (kon.) | Lierse – Club Brugge 3:2 (kon.) | Mons – Kortrijk 1:0 (kon.)
Cercle Brugge – Beerschot 3:1 (kon.)
SV Zulte-Waregem
4:1 (3:0)
Sporting Charleroi
Středa 31.10.2012, 20:30 • Regenboobstadion • Belgická Jupiler Pro League

Ve druhém poločase hosté vykřesali naději, když ve 48. minutě snížil Badibanga na 3:1. Ovšem další brankové příležitosti se vytvářeli velmi těžko a v 77. minutě rozhodl o zaslouženém vítězství domácí Leye na konečných 4:1 pro domácí Zulte-Waregem. Děkujeme za pozornost! (22:30:25)

89
    Domácí fanoušci už slaví a čeká se na poslední hvizd rozhodčího.

85
    Oba týmy už zápas pouze dohrávají a nikam se nehrnou.

81
    Bopp nyní vyzkoušel z bezpečné vzdálenosti pozornost domácího Bossuta. Jeho spoluhráči při náběhu si zjevně způsobil křeče v bude ošetřován. Je jím Trajkovski.

79
    Již avizované střídání. Hřiště opouští Berrier a nahrazuje jej Klaas De Rock.

79
    Právě Berrier bude zřejmě brzy střídán, aby si vychutnal ovace domácích fanoušků. První minuty na hřišti si odbude Klass De Rock.

77
    Waregem právě vstřelil branku!
    Domácí MBAYE LEYE zřejmě definitivně rozhoduje dnešní utkání parádní ránou do branky hostujícího Mandandy. Zvyšuje tak už na 4:1. Opět na tom mám velkou zásluhu Berrier, který tuto útočnou akci vymyslel.

75
    Na druhé straně vysílal hostující Badibanga do úniku spoluhráče Satliho, který byl však podle rozhodčího v postavení mimo hru.

72
    Domácí Leye byl nyní v obrovské šanci, ale na dorážku střely od Naessense mu chyběl metr.

71
    Hosté více otevírají hru a snaží se o snížení. Hra putuje nahoru dolů.

68
    Charleroi se stále pokouší dobýt branku Zulte. Escoe se hned zapojil do útočné akce. Která však neskončila úspěchem.

68
    Ze hřiště odchází Tormena a za něj přichází ofenzivnější hráč Escoe.

67
    Nebezpečně střílel hostující Boop, jeho pokus domácí brankář Bossut vychýlil alespoň na roh.

63
    Právě poslední zmiňovaný Thorgan Hazard je poslán ze hřiště. Místo něj přichází Jens Naessens.

62
    Také na druhé straně Hazard se snaží rozhýbat domácí ofenzívu, která je ve druhém poločase hodně nevýrazná. Míč mu utekl do zámezí.

60
    Nyní se pokoušel projít po levé straně Badibanga, který je ve druhém poločase hodně nebezpečný. Domácí obrana mu včas odkopla balón.

59
    Velký oblak kouře se nese nad hrací plochou. Který pochází z boxu návštěvníků, ti zapaloují bengálské ohně.

57
    Domácí začínají být čím dál tím více pasivnější.

53
    Další pěkně sehraná akce z pohledu hostů. Milicevic poslal další přihrávku do úniku hostujícího Badibangy, který ovšem je chycen v offsidové pasti.