Genk – Standard 0:2 (kon.) | Waregem – Charleroi 4:1 (kon.) | Leuven – Mechelen 3:1 (kon.)
Lokeren – Waasland-Beveren 2:0 (kon.) | Lierse – Club Brugge 3:2 (kon.) | Mons – Kortrijk 1:0 (kon.)
Cercle Brugge – Beerschot 3:1 (kon.)
Oud-Heverlee Leuven
3:1 (1:0)
YR KV Mechelen
Středa 31.10.2012, 20:30 • Aan den Dreef. • Belgická Jupiler Pro League

Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost, přeji dobrou noc a někdy příště u dalších onlajnů se budu těšit. Do té doby se mějte hezky. (22:42:07)

Leuven nakonec zaslouženě vítězí v tomto střetnutí 3:1. Hosté sice po čtvrt hodině druhé půle srovnali, ovšem domácí se vzápětí znovu vrátili do vedení, které ještě pojistil proměněnou penaltou Ibou. Leuven se tak vyšvihl ze šestého na třetí místo. Na první Waregem, který je lepší než druhý Anderlecht díky lepšímu skóre, ztrácí jen dva body.

90+2
    Bailly drží míč ve své moci a s rozehrávkou příliš nespěchá, aby ušetřil čas.

90+1
    Tři minuty se budou nastavovat.

89
    Henkes zkusil ránu z 25 metrů, ale branku netrefil.

86
    I domácí naposledy střídají. Kenneth Van Goethem odejde a místo něj si zahraje Evariste Ngolok.

83
    Poslední střídání hostí. Nicklase Pedersena nahrazuje Senad Karahmet.

80
    Pro hosty velmi složitá situace, do konce chybí už jen deset minut a domácí obrana nevypadá, že byla schopna inkasovat dva góly. No, uvidíme.

76
    Leuven právě vstřelilo branku!
    SAWANEH IBOU se tentokrát nemýlil a v poklidu dává třetí branku svého mužstva.

75
    Byla nařízena penalta. Diabang srazil k zemi v pokutovém území Pougu a domácí tak podruhé budou kopat penaltu.

71
    Domácí podruhé střídají. Ovidy Obvious Karuru přichází a odchází Derick Ogbu 'Chuka'.

64
    Bailly, a celý jeho tým, měl nyní štěstí, neboť hosté se dostávali do obrovské šance, ale hvizd hlavního rozhodčího pro postavení mimo hru jejich snahu zastavil. Nutno říct, že o ofsajd se v tomto případě nemohlo jednat.

63
    Geraerts rozehrál přímý volný kop, v malém vápně hlavičkoval De Roeck, ovšem jen do břevna.

62
    Maxim Biset je druhým hráčem, který dnes vidí žlutou kartu. Hostující hráč tak bude svému mužstvu chybět v duelu proti Anderlechtu.

60
    Vanaudenaerde počkal až mu DERICK OGBU 'CHUKA' naběhne, poté naservíroval přesný pas a domácí fotbalista už poté neměl problém míč zasunout do odkryté části branky.

59
    Hosté podruhé střídají. Abdul-Yakuni Iddi odchází a nahradí jej Wannes Van Tricht.

58
    Mechelen právě vstřelil branku!
    DAVID DESTORME postupoval sám, nakonec se rozhodl i střílet a docela překvapil brankáře soupeře, který se za míčem jen ohlédl.

55
    Wim Raymaekers se při jednom ze soubojů zranil a bude muset být taky vstřídán. Nahradí jej Jonas De Roeck.

49
    Hosté jsou na začátku druhé půle aktivnější, ihned vyrazili na polovinu soupeře a dlouho pobývali kousek od branky, párkrát si vybojovali i roh, ale přesto nemusel Bailly ani jednou zasahovat proti velké gólovce.