Genk – Standard 0:2 (kon.) | Waregem – Charleroi 4:1 (kon.) | Leuven – Mechelen 3:1 (kon.)
Lokeren – Waasland-Beveren 2:0 (kon.) | Lierse – Club Brugge 3:2 (kon.) | Mons – Kortrijk 1:0 (kon.)
Cercle Brugge – Beerschot 3:1 (kon.)
RAEC Mons
1:0 (0:0)
KV Kortrijk
Středa 31.10.2012, 20:30Belgická Jupiler Pro League

Dnešní utkání je za námi, příliš mnoho akcí jsme v něm neviděli a jediný gól padl z penalty, když se v 65. minutě trefil Perbet. Domácí vítězí poměrem 1:0. (22:27:51)

89
    Aloys Nong opouští hřiště a nahrazuje jej Mathieu Debisschop.

85
    Hřiště opouští Flavien Le Postollec a přichází Tom Van Imschoot.

84
    Cedric Berthelin dostává žlutou kartu.

76
    Střídají také domácí. Za Jérémyho Perbeta, střelce zatím jediné branky přichází Dylan De Belder.

73
    Hosté střídají. Hřiště opouští Landry Mulemo a přichází Brecht Dejaegere.

70
    Další pokus Oussalaha mimo.

65
    Mons právě vstřelilo branku!
    Z penalty dává domácím vedení JÉRÉMY PERBET.

63
    Capon vyslal Oussalaha dopředu, ale jeho střela neohrozila domácího brankáře.

54
    Oussalah se dostal k příležitosti po chybě domácího obránce, ale míč končí mimo branku.

46

Druhý poločas začne přibližně ve 21:36.

První půle je za námi a příliš pohledný fotbal jsme v ní rozhodně neviděli. Obě mužstva si dokázala vytvořit jednu dobrou příležitost a to je vše. Doufejme, že ve druhém poločase uvidíme lepší fotbal.

36
    Jarju ve spolupráci s Timmermansem ohrožovali branku hostujícího celku, ale míč končí mimo tři tyče.