Žižkov – Sparta 1:1 (po pen.) | Třebíč – Slovácko 0:2 (kon.) | Liberec – Rosice 3:0 (kon.)
Dukla Praha – Olomouc 0:1 (kon.)
HFK Třebíč
0:2 (0:0)
1.FC Slovácko
Středa 31.10.2012, 14:30Pohár FAČR

Divizní Třebíč celý první poločas vzdorovala prvoligovému favoritovi, v ávěru . poločasu dokonce mohla jít do vedení, ale Mička svoji šanci spálil. Hosté měli celý zápas herní převahu, ale moc šancí si nevypracovali. Přesto se dvakrát radovali z gólu. (16:35:21)

87
    Domácí posílají do hry Málka, odpočinout si jde Linhart.

81
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Hlavičkou na přední tyč dr po rohu trefil VLASTIMIL DANÍČEK.

78
    Slovácký Hofmann dostává žlutou kartu za faul

70
    Obraz hry se nezměnil, Slovácko se snaží tlačit dopředu, ale hraje se bez gólových šancí.

67
    Také domácí poslali na trávník čerstvého hráče, Andrejič nahradil Chlupa.

63
    Hosté vystřídali, Volešáka nahradil Trávník.

48
    Po centru z levé strany se z voleje trefil LADISLAV VOLEŠÁK.

46
    Hosté v poločase vystřídali. Místo Trousila přišel Mezlík

46

Slovácko má více ze hry, ale šance si nevytvořilo. Domácí se spoléhají na organizovanou obranu a pokusy o brejky. Po jednom z nich se do největší šance zápasu dostal v poslední minutě Mička, ale v dobré šanci těsně minul tyč.