2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
HC MIKRON Nové Zámky
sk Neděle 04.11.2012, 17:30MOL liga

Ja Vám ďakujem za pozornosť, prajem príjemný zvyšok večera. (19:46:33)

Stretnutie sa práve skončilo. 3 body z tohoto zápasu zostávajú na Rumunskej pôde po výhre 2:1. Nové Zámky si teda z "mini tripu" odvážajú iba 3 body za výhru v predchádzajúcom zápase na ľade Brašova. HSC Csíkszereda teda prvý krát v tejto sezóne dokázala zvíťaziť nad slovenským účastníkom MOL ligy z Nových Zámkov.

60:00

58:45
    Hostia vrhajú posledné sily do útoku. Jakub Zima opúšťa svoju bránu a Nové Zámky začínajú hru bez brankára.

57:01
    Začali sa posledné 3 minúty stretnutia.

54:13
    Domáci tesne držia jedno gólový náskok. Novým Zámkom neostáva už veľa času na vyrovnanie.

52:13
    Ideálna šanca na vyrovnanie sa teraz naskytla hosťom! Na trestnú lavicu odchádza domáci hráč Moldován.

51:53
    Stav zostáva nezmenený. niečo vyše 8 minút do konca stretnutia.

49:53
    Na trestnú lavicu odchádza opäť hráč hostí. Tento krát je potrestaný Juraj Joanidis.

44:23
    Nové Zámky sa ubránili aj tejto početnej výhode súpera a zostáva im už iba niečo vyše 15 minút na vyrovnanie.

42:23
    Hneď v úvode poslednej časti vylúčenie na strane hostí. Trest si ide odpykať Erik Lehocký za sekanie.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina skončila.

38:53
    V predposlednej minúte možnosť pre Csíkszeredu na zvýšenie skóre. Trest pre hráčsku lavicu hostí, pre príliš veľa hráčov na ľadovej ploche.

36:43
    HC Nové Zámky dali gól!
    A je znížené! Presilovú hru využíva obranca hostí SUCHARDA ANDREJ. Asistencia: Joanidis Juraj.

35:30
    Po dlhom čase ďalší vylúčený hráč. Je ním domáci hráč Szócs. Zámky tak majú možnosť hrať presilovú hru.

24:10
    Ani piata presilová hra v tomto stretnutí nie je využitá.

22:10
    Máme tu aj prvé vylúčenie v druhej tretine. Na strane hostí je potrestaný Martin Kukla za nedovolené bránenie.

20:01
    Začala druhá tretina.

V druhej tretine sa už nič zaujímavé neudialo. Domáci vyhrávajú 2:0 vďaka gólom z úvodu stretnutia.

Tomáš Fiala

Branky a nahrávky: 2. Becze (Tranca), 3. Molnár (Szócs, Moldován) - 37. Sucharda (Joanidis)

HSC Csíkszereda: Kožuch (Rucuj) - Góga, Molnár Sz., Novák, Mihály, Hurtaj - Papp, Nagy, Molnár, Becze, Tranca - Flinta, Kósa, Moldován, Szócs, Molnár Zs. - Bors, Gecse, Péter, Bíró O., Bíró T.
    HC MIKRON Nové Zámky: Zima (Beňo) - Hrudík, Král, Čaládi, Štefanka M., Uhnák - Sucharda, Joanidis, Ružička, Dobrý, Barčák - Lehocký, Kukla, Tarnóczy, Štefanka O., Púchovský - Klobučník, Németh