Chelsea – Šachtar 3:2 (kon.) | Juventus – Nordsjaelland 4:0 (kon.) | Valencia – BATE 4:2 (kon.)
Bayern – Lille 6:1 (kon.) | Celtic – Barcelona 2:1 (kon.) | Benfica – Spartak 2:0 (kon.)
Braga – Manchester Utd. 1:3 (kon.) | Kluž – Galatasaray 1:3 (kon.)
Benfica Lisabon
2:0 (0:0)
FK Spartak Moskva
Středa 07.11.2012, 20:45 • Estádio da Luz, Lisabon • Liga mistrů

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji Vám krásný zbytek týdne a u dalších online přenosů na počtenou! (22:42:15)

Držení míče: 54% - 46%

Utkání skončilo vítězstvím Benfiky Lisabon v poměru 2:0, když se o obě branky domácích postaral kanonýr Óscar Cardozo, který do hry vstoupil až v druhé půli. Benfica ovšem měla po celou dobu utkání jasně pod kontrolou, v prvním poločase ale nedokázala své šance proměnit v branku. Cardozo poté ještě mohl završit hattrick, z penalty napálil ale pouze břevno.

90+4
    Bruno Cesar zamířil dobře, míč ale skončil na boční síti!

90+3
    Perez byl faulován těsně před pokutovým územím, na konci zápasu je tu ještě zajímavá standartní situace pro domácí celek.

90+2
    Domácí hráči si pohrávají se svými soky. Vypadá to, že do konce utkání už jim nepůjčí balón.

90+1
    Dzyuba se dral za míčem, v přemíře snahy ale fauloval Almeidu.

90
    Německý sudí Meyer nastaví v dnešním zápase 4 minuty.

89
    Bruno Cesar vypálil z dobrých 25 metrů skončila vedle branky.

88
    Domácí hráči už se tolik netlačí k brance Rebrova, zápas chtějí dohrát v poklidu.

86
    Střídající Ananidze se pokusil o technickou střelu, která měla dobré parametry, ke smůle hostů ale skončila vedle.

85
    Perez vystřelil hodně mimo branku.

85
    Domácí hráči si užívají poslední minuty dnešního utkání.

83
    Cardozo se dostal do další příležitosti, jeho střela skončila vedle Rebrovovy branky!

82
    Poslední střídání i na straně domácích, Maxi Pereira opouští scénu, na jeho místo naskakuje André Gomes.