Nancy – Rennes 1:3 (kon.)
AS Nancy-Lorraine
1:3 (0:1)
Stade Rennes
Pátek 09.11.2012, 20:45 • Stade Marcel Picot, Nancy • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

A je dobojováno. Sledovali jsme utkání, které nenabídlo příliš mnoho šancí. V prvním poločase jsme viděli jednu střelu na branku, ale padla z ní jediná branka a vstřelil ji hostující Erding, který tak poslal Rennes do vedení. Ve druhém poločase domácí přidali a dočkali se vyrovnávací branky. Krásnou individuální akcí se prezentoval Zenke, který nádhernou střelou překonal Costila. Jenže o dvacet minut později si na vysoký míč naběhl Alessandrini, který krásným volejem z hranice velkého vápna vymetl pavučiny v levém horním rohu a poslal tak Rennes opět do vedení. O chvíli později mohl vyrovnat Efoulou, ale neproměnil pokutový kop. A přišel trest. Na dlouhý míč si naběhl Pitriopa, který nezaváhal a překonal brankáře Ndyho.

Nancy tedy toto domácí utkání nezvládlo a s Rennes prohrálo 1:3. To je z mé strany dnes vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Hezký páteční večer. (22:34:57)

90+3
    V tomto utkání se už nic podstatného nestane a hosté vybojují tři body.

90+2
    Zdramatizovat tento duel mohl Zenke, který z pravé strany napálil míč do břevna!

87
    A domácí fanoušci začínají opouštět stadion. S výkonem svého týmu dnes být spokojeni rozhodně nemohou.

86
    Míč mají opět hosté a vypadá to, že o vítězi tohoto duelu je rozhodnuto.

85
    Rennes právě vstřelilo branku!

A opět se potvrdilo pravidlo, nedáš dostaneš. Hosté se vydali dopředu, na dlouhý míč si naběhl JONATHAN PITRIOPA, který lehkým obloučkem přehodil vyběhnutého Ndyho a následně uklidil míč do opuštěné branky.

83
    S míčem se do vápna hostů dostal Zenke, který byl faulován a rozhodčí nařídil pokutový kop. K míči se postavil střídající Paul Aloo Efoulou, jenže jeho ránu Costil vystihl a míč vyrazil!

82
    Žlutou kartu uviděl hostující Boye.

81
    Byla nařízena penalta, kterou budou zahrávat domácí!

80
    Pro centrovaný míč si došel brankář Costil.

79
    Hráči Nancy se stále snaží, ale zatím nic nevymysleli. Hraje se opět na polovině Rennes.

78
    Domácí neví, co mají hrát. V útočné fázi se jim nyní vůbec nedaří a čas se jim rychle krátí.