Arsenal – Fulham 3:3 (kon.) | Everton – Sunderland 2:1 (kon.) | Reading – Norwich 0:0 (kon.)
Southampton – Swansea 1:1 (kon.) | Stoke – Queens Park 1:0 (kon.) | Wigan – West Brom 1:2 (kon.)
Aston Villa – Manchester Utd. 2:3 (kon.)
Arsenal FC
3:3 (2:2)
Fulham FC
Sobota 10.11.2012, 16:00 • Emirates Stadium, London • Anglická Premier League

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek sobotního odpoledne a těším se u dalších onlajn přenosů. (17:56:28)

Tak to bylo utkání! Nejprve se ve druhém poločase do vedení dostali hosté po brance Berbatova z pokutového kopu. Pak už ale hráli jen domácí, odměnou za aktivitu jim bylo vyrovnání z kopačky Girouda. Tlak Arsenalu ale neustal a v poslední minutě utkání kopal pokutový kop Arteta, ten ho ale trestuhodně neproměnil a tak dnešní zápas skončil remízou.

90+4
    Arteta penaltu zazdil! Se střelou doprava si poradil Schwarzer a Fulham slaví bod z Emirates Stadium!

90+4
    Žlutou kartu ještě vidí Baird.

90+4
    Po ruce Reithera ve vápně je tu pokutový kop pro Arsenal v poslední minutě utkání!

90+4
    Ani ted ale Arsenalští neskórovali.

90+3
    Arshavinův centr zablokován na roh, poslední šance pro Arsenal!

90+2
    Po rohu se do odraženého balonu opřel Arteta, ale jeho střela zblokovala skrumáž těl před hostující brankou.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90+1
    Roh pro Arsenal.

90
    Giroud nebyl daleko od vstřelení hattricku! Krásně se hlavou položil do centru Sagny a jen o kousek netrefil branku Fulhamu!

89
    Hlavička Berbatova gólové parametry neměla.

89
    Roh pro hosty.

86
    Druhá změna u hostů, hřiště opustil Dejagah, nahradil ho Duff.

86
    Chybu v rozehrávce hostů málem potrestal Cazorla, jeho přízemní střelu ale Schwarzer lapil!

85
    Poslední změna v dresu Arsenalu, Walcotta nahradil na trávníku ruský snajpr Arshavin.

83
    Ani po Cazorlově centru se nikdo nedokázal prosadit. Tlak Arsenalu pokračuje.

81
    Do vápna Fulhamu lítá jeden centr za druhým, domácí ale zatím nedokázali nějaký zužitkovat.

Jiří Zabilanský

Branky: 11. Giroud, 23. Podolski, 70. Giroud - 29. Berbatov, 40. Kacaniklic, 67. Berbatov (pen.)

Karty:   59. Ramsey (ARS) - 43. Sidwell (FHM), 90+4. Baird (FHM)

Arsenal FC: Mannone - Jenkinson, Mertesacker, Koscielny, Vermaelen, Podolski (77. Oxlade-Chamberlain), Arteta, Coquelin (56. Ramsey), Walcott (85. Arshavin), Cazorla, Giroud
    Fulham FC: Schwarzer - Hangeland, Riise, Reither, Hughes, Baird, Richardson (24. Kacaniklic), Berbatov, Ruiz, Sidwell, Dejagah (86. Duff)

Rozhodčí: Andre Marriner