Ústí n. L. – Opava 0:0 (kon.) | Bohem. Pr. – Vlašim 3:1 (kon.) | Sokolov – Karviná 1:1 (kon.)
Pardubice – Zlín 2:0 (kon.) | Most – Znojmo 1:1 (kon.) | HFK Olomouc – Bohemians 1905 0:2 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
0:0 (0:0)
Slezský FC Opava
Sobota 10.11.2012, 10:15 • Městský stadion, Ústí n.L. • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Druhý poločas byl v jasné režii Ústí, které mělo místy drtivý nápor a vypracovalo si spoustu šancí. Jenže nedokázalo z toho nic vytěžit, v 74. minutě dokonce domácí Volek zahodil penaltu. (12:06:47)

90
    Rozhodčí Orel nastavil dvě minuty.

89
    Ústí stupňuje svůj nápor, Opava jen odkopává do zámezí.

87
    Poslední střídání Opavy. Zahraje si Radziveničius, dohrál Mrázek.

85
    Hrošovský se dostal do dobré střelecké pozice, ale pak z pár metrů zahodil míč vysoko nad bránu. Ústí se dostává do šancí, ale jeho zakončení je skutečně kuriózní.

82
    Štrbák nabíhal na rohový kop, ale hlavičkoval těsně vedle brány Květoně.

80
    Ústí má nadále drtivý tlak, Opava se brání jen za cenu faulů!

73
    Zapletal (OPA) za ruku v pokutovém území uviděl žlutou kartu.

78
    Wirth (OPA) dostal žlutou kartu.

75
    Vzápětí Opava střídá. Sedláček nahradil Jurečku.

74
    K exekuci penalty se postavil Zdeněk Volek, který ale pokutový kop zahodil naprosto neskutečným způsobem! Sice poslal gólmana na druhou stranu, ale svou přízemní střelu nasměroval o centimetry vedle pravé tyčky!

73
    Džuban střílel, Zapletal zabránil jistému gólu, tím že do rány vložil ruku. Sudí Orel neváhá ani sekundu a nařizuje penaltu!

71
    Opava poprvé střídá, Šrom nahradil Němce.

70
    Opava pouze odkopává a brání se ve vlastním vápnu. Ústí má dobrou předfinální fázi, dostává se do šancí, ale koncovku má dnes bídnou.

68
    Severočeši podrobují Opavu velkému tlaku, Slezané se brání s vypětím vech sil.

66
    Ústí si těď vypracovalo tři jasné gólové šance, ale jejich zakončení z jasných pozic bylo mizerné. Nejprve si tři metry před bránou neporozuměli Volek s Gulajevem, druhý jmenovaný svému spoluhráči ukopl míč, pak znovu Gulajev pálil zblízka těsně vedle branky.