Omsk – Jekatěrinburg 3:0 (kon.) | Barys – Magnitogorsk 3:5 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 2:1 (po pr.)
N.Novgorod – HC Slovan 3:2 (po s.n.) | Čerepovec – Petrohrad 4:3 (po s.n.) | Jaroslavl – CSKA Moskva 3:2 (kon.)
Mytišči – Lev 2:1 (kon.) | Spartak Moskva – Nižněkamsk 2:1 (kon.) | Minsk – Dynamo Moskva 2:3 (po pr.)
Doněck – Kazaň 3:2 (po pr.)
Spartak Moskva
2:1 (0:0, 0:0, 2:1)
Neftěchimik Nižněkamsk
Neděle 18.11.2012, 14:00KHL

60:00
    Nižněkamsk už nemá čas na to s výsledkem něco udělat. Moskva si už výsledek pohlídá.

60:00
    Konec zápasu. (16:11:28)

60:00
    Spartak právě vstřelil branku!
    Tak to je fantastický obrat domácího celku! Do konce zápasu zbývalo pár vteřin, avšak autor druhé branky EDUARD LEWANDOWSK posílá svůj tým do vedení. Asistence: Radivojevič

59:00
    A zápas se s největší pravděpodobností schyluje do prodloužení.

58:00
    A nakonec domácí dokázali ze své podstatě jedině šance ve třetí třetině srovnat! Autorem branky je EDUARD LEWANDOWSKI. Asistence: Radivojevič, Junkov.

55:00
    Domácím příliš času nezbývá. Zatím se nemůžou usadit v útočném pásmu.

52:00
    Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    Tak přeci jenom jsme se úvodní branky dočkali! Autorem prvního gólu je PETR KHOHRYAKOV. Asistence: Stanislav Alševskij

48:00
    Oko diváka dnes s velkou pravděpodobností mnoho gólů neuvidí.

47:00
    Petrov našel krásným pasem Žukova, který se uvolnil, ale ani on nedokázal nalézt skulinku ve výstroji Daltona!

44:00
    Stanislav Alševskij chtěl překvapit zpoza branky hostujícího brankaře, a zasunout k bližší tyčce, tam se ovšem brankař dokázal přesunout včas.

40:01

40:00

38:00
    Dnes není přáno ani jednomu týmu vstřelit branku. Blíží se konec druhé třetiny a stále vidíme bezbrankový stav.

36:00
    Jenže hosté dvojnásobnou přesilovku nedokázali zužitkovat. Ba co víc, vytvořit si nějakou větší příležitost.

34:00
    Velká příležitost pro Nižněkamsk. Hosté budou hrát dvojnásobnou přesilovku.

33:00
    Lewandoski chtěl zkusit překvapit brankaře, ale jeho útočná akce skončila na dobře postaveném obránci. Do útoku tak může jít Nižněkamsk.

27:00
    Aktivní Medvěděv tvrdě vypálil z mezikruží. Dalton je ovšem pozorný.

26:00
    Do druhé třetiny vlétly oba týmy aktivně. Uvidíme zda-li to přinese kýženou branku.

Martin Doležal

Branky a nahrávky: 58. Lewandowski (Radivojevič, Junkov), 60. Lewandowski (Radivojevič) - 52. Khohryakov (Alšejkvisk. S)

Spartak Moskva: Suchkov – Zheldakov, Nakládal, Gubin, Petrov, Hossa – Shchitov, Pokrovsky, Lewandowski, Junkov, Radivojevic – Mamkin, Morrisonn, Mikhalov, Nikontstev, Zhukov – Budkin, Bushuyev, Romanovsky, Ankudinov, Medvěděv.
    Neftěchimik Nižněkamsk: Dalton – Seluyanov, Mamashev, Yakupov, Netík, Koukal – Berezin, Blokhin, Cibak, Osala, Pestushko – Rozin, Grot, Milovzorov, Polygalov, Krutov – Plekhanov, Belov, Khokryakov, Alshevsky. J, Alshevsky S.