Jihlava – HC Kladno 2:3 (po pr.) | Kometa Brno – Chomutov 3:4 (po pr.) | Motor ČB – HC Plzeň 4:2 (kon.)
Olomouc – HC Litvínov 3:4 (po s.n.) | Slavia – Třinec 3:0 (kon.) | Zlín – Ústí n/L 3:2 (po pr.)
Sparta – Liberec 0:0 (odl.) | Pardubice – Mladá Boleslav 2:4 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
HC Plzeň 1929
Sobota 01.12.2012, 12:30DHL Extraliga juniorů

Domácí zvládli koncovku zápasu a tak si po zásluze připisují velmi důležité tři body. Hosté předvedli velmi sympatický výkon. (14:40:34)

60:00

59:17
    Mountfield právě vstřelil branku!
    LUBOŠ ROB dostal přihrávku v útočné třetině a od modré trefil prázdnou branku. Asistence: David Ciboch, Adam Přibyl.

59:09
    Domácí netakticky vyhodili puk přes všechny čáry.

58:40
    Hraje se ve středním pásmu, což vyhovuje domácím.

58:21
    Jihočeši ve velké šanci, ale zastavuje je přihrávka rukou.

58:08
    Oddechový čas pro domácí.

58:08
    Vojtěch Tulačka 10 minut - nesportovní chování.

57:56
    Příhoda je na střídačce a domácí vyhodili na icing.

57:49
    Švec vyhodil puk z pásma a hosté si přihráli rukou. Příhoda je opět v brance.

57:38
    Brankář Příhoda zůstal na střídačce a hosté hrají se šesti muži v poli.

57:38
    Plzni se krátí čas na vyrovnání. Právě si bere oddechový čas na poradu.

55:10
    Ciboch po přihrávce od Roba přestřelil branku v dobré pozici.

54:27
    Teď se přeci jen hosté odhodlali k útočné akci, ale ta končí jen lehkým nahozením na Bláhu.

53:20
    Zatím se zdá, že domácí chtějí body více, protože se stále více tlačí do útoku.

52:28
    Z ledu se těžce zvedá obránce Škopek po zákroku loktem, ale rozhodčí nevylučují.

51:34
    U tyče stál připravený Luboš Rob a jeho teč skončila u Příhody.

50:36
    Teď je opět na řadě Plzeň, aby dala branku. Zatím jsou akce k vidění na obou stranách.

48:24
    VÁCLAV PAŠEK si vzal puk zajel až do třetiny a z pravé strany vystřelil. Jeho střela šla přesně k opačné tyči. Asistence: Luboš Rob, Karel Plášil.

Miroslav Mayer

Branky a nahrávky: 4. Březina (Švec), 31. Švec (Bílek, Březina), 49. Pašek (Rob, Plášil), 60. Rob (Ciboch, Přibyl) - 40. Moravčík (Scheiss, Andrlík), 47. Zimmermann (Šimandl, Andrlík)

Banes Motor České Budějovice: Bláha(Gába) - Škopek, Pícha, Janásek, Plášil, Břečka, Kolařík - Švec, Záhora, Ciboch, Přibyl, Rob, Březina, Reiniš, Svoboda, Bílek, Pašek.
    HC Plzeň 1929: Příhoda(Karafiát) - Marcel, Šmíd, Tichý, Slavík, Moravčík, Andrlík, Kubík, Houfek - Němec, Šimandl, Bastl, Pejchar, Mašek, Schleiss, Zimmermann, Noga, Pacanda, Tulačka, Pašek, Langer.

Rozhodčí: Pešina - Jindra, Polonyi.