Lipt. Mikuláš – Senica 3:2 (kon.) | Prievidza – Trebišov 5:2 (kon.) | Pov. Bystrica – Michalovce 1:4 (kon.)
Prešov – Trnava 4:1 (kon.) | Spišská N. Ves – Detva 9:3 (kon.) | Bardejov – Topoľčany 5:1 (kon.)
HK 95 Považská Bystrica
1:4 (1:2, 0:0, 0:2)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Neděle 09.12.2012, 17:00 • Zimný štadión Považská Bystrica • 1. liga (SR)

Michalovce napokon zvládli zápas v Považskej vyhrať o tri góly. (19:09:16)

60:00

56:19
    Dukla dala gól!
    Dlhú presilovku využíva PATRIK GAVURA. Asistencie Jakub Linet a Peter Cmorej.

54:59
    Vylúčenie Považská Bystrica - Jaroslav Filo - päť plus do konca za faul kolenom.

47:36
    RICHARD ŠECHNÝ strieľa v presilovke už tretí gól hostí! Asistencia Ján Šeliga.

51:49
    Michalovce - Martin Drotár - dve minúty za seknutie.

49:05
    Michalovce - Peter Cmorej - dve minúty za hákovanie.

45:57
    Vylúčenie Považská Bystrica - František Čičala - dve minúty za hákovanie.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina skončila.

33:44
    Považská Bystrica - Miroslav Habšuda - dve minúty za držanie.

29:06
    Michalovce - Peter Čížek - dve plus desať za napadnutie oblasti hlavy a krku.

24:15
    Vylúčenie Michalovce - Richard Šechný - dve minúty za podrazenie.

21:13
    Domáci v plnom počte.

20:01
    Začala druhá tretina.

Hostia sa v prvej tretine dostali do dvojgólového vedenia, no v 18. minúte ho o jeden stiahol Slávik. Druhá tretina začne približne o 17:50.

20:00
    Prvá tretina skončila.

19:13
    Vylúčenie Považská Bystrica - Michal Kluka - dve minúty za hákovanie.

17:48
    Považská Bystrica dala gól!
    IVANOVI SLÁVIKOVI sa podarilo znížiť na rozdiel jedného gólu. Asistencie Tomáš Lipták a Marián Koleda.

14:27
    MILOŠ PALOVČÍK dostáva hostí už do dvojgólového vedenia! Asistencia Peter Čížek.

Dominika Haršáni Handzušová

Branky a nahrávky: 18. Slávik (Lipták, Koleda) - 9. Zorvan (Chovan, Linet), 15. Palovčík (Čížek), 48. Šechný (Šeliga), 57. Gavura (Linet, Cmorej)

HK 95 Považská Bystrica: Bačikovský - Nemčík, Krecháč, Habšuda, Jar. Niník, Filo, Ftorek - Lipták, I. Slávik, Koleda - S. Valach, Boško, Bujdák - Kluka, Kudlej, Palák - F. Čičala, Benko, Majerík.
    HK DUKLA Ingema Michalovce: R. Kurali - M. Žemba, Ján Šeliga, Š. Rusnák, Vorobel, Ľ. Chovan, Gavura - Kmiť, R. Šechný, Drotár - Šimčák, Palovčík, A. Čavrk - Cmorej, Linet, Zorvan - Čížek.

Rozhodčí: Matula - Valo, Nosek