Havlíčkův Brod – Pardubice 1:6 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 3:2 (kon.) | Chomutov – K. Vary 5:2 (kon.)
Třinec – Zlín 1:2 (po s.n.) | Hvězda Praha – HC Plzeň 1:9 (kon.)
HC Kometa Brno
3:2 (1:0, 0:0, 2:2)
Bílí Tygři Liberec
Neděle 16.12.2012, 12:00 • Kajot Arena • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Ode mě je to pro dnešek vše. Tímto se loučím! (14:12:51)

Zápas byl rozhodnut během poslední minuty třetí třetiny! To Brno ještě ztrácelo 1:2. Po důrazném dorážení kotouče byl stav vyrovnán a díky Koblížkově proměněném nájezdu si Brno pojistili vedoucí tabulku Eliod extraligy.

60:00

59:40
    Kometa právě vstřelila branku!
    RADEK KOBLÍŽEK trestné střílení proměnil! Střelu propasoval mezi betony.

59:40
    Střílení provede Koblížek.

59:40
    Trestné střílení pro Kometu!

59:06
    Vytoužené vyrovnání je tu! Havlát zoufale nahodil na bránu a při velmi důrazném dorážení byl poslední FILIP DVOŘÁK, kdo se dotkl puku. Asistence: Robert Havlát.

58:54
    Kačírek (LIB) - 2 minuty za podražení.

58:20
    Tygři jsou ve čtyřech.

58:00
    Koblížek měl na hokejce vyrovnání, ale trefil jen tyč!

57:20
    Dvořák mohl dorážet do prázdné, ale puk mu přeskočil hokejku!

56:59
    Oddechový čas pro domácí.

56:59
    Mečíř (LIB) - 2 minuty za hákování.

56:52
    Šnajnar střílel z první od modré. Stezka si kotouč pohlídal.

56:25
    Brno začíná od své brány.

56:05
    Němeček (LIB) - 2 minuty za podražení.

55:30
    kometa sází na ofenzívu, ale puk je u hostů. S takovou Brno nevyrovná.

54:05
    Liberec právě vstřelil branku!
    Tygři po přeneseném útoku skóre obracejí. Přihrávka Nezbedy zpoza brána našla příjemce až na modré čáře. RADEK ŠÍR tvrdou dělovkou čistě Slavíčka prostřelil. Asistence: Tomáš Nezbeda.

51:50
    Kometa zarazila libereckou rozehrávkou ihned v zárodku. Stezka si na kontakt s pukem rozhodně stěžovat nemůže.

Simona Fischmeisterová

Branky a nahrávky: 17. Horký (Dvořák), 60. Dvořák (Havlát), 60. Koblížek (pen.) - 44. Bělohorský (Zachar), 55. Šír (Nezbeda)

HC Kometa Brno: Slavíček (Krček) - Kališ, Zukal, Kratochvíl, Šnajnar (C), Furch, Gotthard, Sedláček - Süss, Dvořák, Havlát, Heinrich, Hasoň, Škvrně, Čejka, Horký, Koblížek, Mikyska, Hroudný.
    Bílí Tygři Liberec: Stezka (Žajdík) - Eichler, Šír, Klinger (C), Sviták, Wiencek, Balabán, Straka, Nezbeda, Husa, Antonín, Zachar, Mečíř, Hrala, Němeček, Chlum, Bělohorský.

Rozhodčí: Měkýš - Kohoutek, Toman.