Vsetín – Opava 1:3 (kon.) | SHK Hodonín – Jindř. Hradec 7:3 (kon.) | Nymburk – Pelhřimov 2:5 (kon.)
Chotěboř – Mor. Budějovice 5:6 (po pr.) | Břeclav – Technika Brno 6:2 (kon.) | Žďár n/S – Kolín 6:1 (kon.)
Tábor – Milevsko 10:1 (kon.) | Klatovy – Děčín 1:5 (kon.) | Sokolov – Řisuty 3:2 (kon.)
Bílina – Jablonec n/N 6:5 (po pr.) | Kobra – Klášterec nO 0:8 (kon.) | Val. Meziříčí – Karviná (Baník) 4:5 (po pr.)
Přerov – Frýdek-M. 3:2 (kon.) | Havířov – Nový Jičín 2:1 (kon.) | Poruba 2011 – Prostějov 4:2 (kon.)
HC Tábor
10:1 (5:0, 1:0, 4:1)
HC Milevsko 1934
Středa 19.12.2012, 18:00 • Zimní stadion Tábor • 2. liga skupina Západ

53:35
    Síly se na chvíli vyrovnají. Táborský Matušík jde na 2 minuty za faul loktem - plus 10 minut za nesportovní chování.

51:44
    Tábor má možnost vstřelit desátý gól, Milevsko opět v oslabení na 2 minuty, tentokrát za příliš mnoho hráčů na ledě.

48:26
    Opět vyloučen Čunát, tentokrát na 2 minuty za nedovolené bránění.

46:14
    Urbanec vyloučen na 2 minuty za sekání. Dočká se Tábor šťastné sedmičky právě teď?

42:39
    Čunát jde na 2 minuty za podražení.

35:27
    Tomáš Černý dostává 2 minuty za držení protihráče.

26:02
    Jakub Hamerle (MIL) na 2 minuty za hákování.

16:27
    V brance Milevska už chytá náhradník Václav Pipek a bude sledovat přesilovku svého týmu, za hákování je vyloučen Jakub Matušík.

07:45
    Uvidíme, co přinese přesilovka hostů, za hákování na 2 minuty je vyloučen táborský Filip Kolomý.

02:45
    Pod tlakem musel faulovat Josef Urbanec (MIL), dostává 2 minuty za hákování.

Josef Janda

Branky a nahrávky: 1. Nedorost (Mrkvička), 5. Hájek (Trieb), 11. Hájek (Kolomý, Matušík), 14. Kellner (Mrkvička), 20. Heršálek (Matušík, Černý), 30. Kellner (Šulčík), 47. Matušík (Kolomý, Škulina), 50. Hájek (Matušík), 50. Heršálek (Heřmánek), 59. Šulčík - 56. Sumerauer (Nikodém)

HC Tábor: Klestil – Havran, Heršálek, Adamec, Kolomý, Trieb, Pospíšil – Heřmánek, R. Pechánek, Nedorost, T. Pechánek, Kellner, Hájek, Kratochvíl, Matušík, Mrkvička, Perník, Šulčík, Zayml, Drda, Smolánek. Trenér: T. Matušík
    HC Milevsko 1934: Knap – Štych, Čunát, Procházka, Srdínko, Hlinka, Cifreund, Klíma – Markulinec, Bernad, Volf, Fořt, Sýbek, Hamerle, Nikodém, Sumerauer, Kořánek, Radosta, Paule, Novák. Trenér: B. Rybák