Vsetín – Opava 1:3 (kon.) | SHK Hodonín – Jindř. Hradec 7:3 (kon.) | Nymburk – Pelhřimov 2:5 (kon.)
Chotěboř – Mor. Budějovice 5:6 (po pr.) | Břeclav – Technika Brno 6:2 (kon.) | Žďár n/S – Kolín 6:1 (kon.)
Tábor – Milevsko 10:1 (kon.) | Klatovy – Děčín 1:5 (kon.) | Sokolov – Řisuty 3:2 (kon.)
Bílina – Jablonec n/N 6:5 (po pr.) | Kobra – Klášterec nO 0:8 (kon.) | Val. Meziříčí – Karviná (Baník) 4:5 (po pr.)
Přerov – Frýdek-M. 3:2 (kon.) | Havířov – Nový Jičín 2:1 (kon.) | Poruba 2011 – Prostějov 4:2 (kon.)
HC Tábor
10:1 (5:0, 1:0, 4:1)
HC Milevsko 1934
Středa 19.12.2012, 18:00 • Zimní stadion Tábor • 2. liga skupina Západ

58:02
    Tábor právě vstřelil branku!
    Desátý gól je dost sporný, Pipek měl puk pod sebou a zdálo se, že rozhodčí písknul dříve, než ROMAN ŠULČÍK pod ním dotlačil kotouč do sítě. Nicméně i po protestech hostujícího brankáře desátý gól Tábora platí. Bez asistence.

55:02
    Milevsko právě vstřelilo branku!
    Nulu pokazil Klestilovi LUKÁŠ SUMERAUER, který tak využívá přesilovku. Také při čestném úspěchu Milevska hází diváci na led několik plyšáků. Asistence: Libor Nikodém.

53:35
    Síly se na chvíli vyrovnají. Táborský Matušík jde na 2 minuty za faul loktem - plus 10 minut za nesportovní chování.

51:44
    Tábor má možnost vstřelit desátý gól, Milevsko opět v oslabení na 2 minuty, tentokrát za příliš mnoho hráčů na ledě.

49:46
    V devastaci Milevska pokračuje Tábor ukrutným tempem. Další gól vsítil LUBOŠ HERŠÁLEK. Střelou z úhlu našel po zemi místo u levé tyče branky Milevska. Asistence: Jiří Heřmánek.

49:19
    Další vyloučení potrestal nekompromisní střelou TOMÁŠ HÁJEK a kompletuje očekávaný hattrick. Asistence: Jakub Matušík.

48:26
    Opět vyloučen Čunát, tentokrát na 2 minuty za nedovolené bránění.

46:25
    Hokejová poezie zhmotněna v táborské přesilovce. JAKUB MATUŠÍK dostal přihrávku od pravé tyčky do stoprocentní pozice u levé tyče, když u ní číhal. Pipkovi nepomohl ani rychlý přesun k druhé tyči. Publikum už křičí: "Hoši děkujem". Asistence: Filip Kolomý, Petr Škulina.

46:14
    Urbanec vyloučen na 2 minuty za sekání. Dočká se Tábor šťastné sedmičky právě teď?

42:39
    Čunát jde na 2 minuty za podražení.

37:10
    Do neskutečné šance se dostal Ladislav Paule, kdy byl sám před Klestilem a notnou chvíli s ním mohl míchat, přelstit ho ale nedokázal. Publikum vyvolává golmanovo jméno.

35:27
    Tomáš Černý dostává 2 minuty za držení protihráče.

34:55
    Adamec napřáhl od modré, sražená střela málem doskákala až za Pipka, který kotouč spatřil až na poslední chvíli.

29:05
    DAVID KELLNER sundal kousek od mantinelu čistě Srdínka, pak si najel až před branku a posílá Tábor do vedení 6:0. Asistence: Roman Šulčík.

26:02
    Jakub Hamerle (MIL) na 2 minuty za hákování.

19:46
    Ještě jednoho gólu se v první třetině fanoušci dočkali. Střelou švihem po zemi se prosadil obránce LUBOŠ HERŠÁLEK a zakulatil účet první třetiny na 5:0 pro Tábor. Také po pátém gólu padají na led plyšáci, ač již v menším počtu. Asistence: Jakub Matušík, Tomáš Černý.

16:27
    V brance Milevska už chytá náhradník Václav Pipek a bude sledovat přesilovku svého týmu, za hákování je vyloučen Jakub Matušík.

13:53
    Krásnou střelou švihem poslal puk do Knapovy šibenice DAVID KELLNER a posílá Tábor už do čtyřbrankového vedení. Dnes to vypadá na pořádný debakl. Asistence: Vojtěch Mrkvička.

10:23
    Pod Knapovými betony dostrkal puk do sítě Hájek, diváci stále ještě plyšáky mají a opět je hází na led. Asistence: Filip Kolomý, Jakub Matušík.

07:45
    Uvidíme, co přinese přesilovka hostů, za hákování na 2 minuty je vyloučen táborský Filip Kolomý.

06:50
    V mele před Knapem se snažili prosadit snad všichni útočníci Tábora, Knap nakonec branku uhájil.

04:24
    Nakonec z přesilovky ale udeřilo a další várka plyšáků zasypala táborský led. Situace podobná té první gólové a TOMÁŠ HÁJEK opět o kus vylepšil náladu na táborském stadionu. Asistence: Petr Trieb.

02:45
    Pod tlakem musel faulovat Josef Urbanec (MIL), dostává 2 minuty za hákování.

01:27
    Matušík přihrával před branku volnému Hájkovi, ten ale branku v obrovské šanci netrefil.

00:34
    Hned z první akce zápasu skóruje po přihrávce do volného prostoru před bránu jako podle filmového scénáře domácí útočník DAVID NEDOROST, před chvílí oceněný cenou fair play. Plyšáci se sypou na led a malí hokejisté mají plno práce, aby je všechny do pytlů posbírali. Asistence: Vojtěch Mrkvička.

Josef Janda

Branky a nahrávky: 1. Nedorost (Mrkvička), 5. Hájek (Trieb), 11. Hájek (Kolomý, Matušík), 14. Kellner (Mrkvička), 20. Heršálek (Matušík, Černý), 30. Kellner (Šulčík), 47. Matušík (Kolomý, Škulina), 50. Hájek (Matušík), 50. Heršálek (Heřmánek), 59. Šulčík - 56. Sumerauer (Nikodém)

HC Tábor: Klestil – Havran, Heršálek, Adamec, Kolomý, Trieb, Pospíšil – Heřmánek, R. Pechánek, Nedorost, T. Pechánek, Kellner, Hájek, Kratochvíl, Matušík, Mrkvička, Perník, Šulčík, Zayml, Drda, Smolánek. Trenér: T. Matušík
    HC Milevsko 1934: Knap – Štych, Čunát, Procházka, Srdínko, Hlinka, Cifreund, Klíma – Markulinec, Bernad, Volf, Fořt, Sýbek, Hamerle, Nikodém, Sumerauer, Kořánek, Radosta, Paule, Novák. Trenér: B. Rybák