Zlín – Chomutov 5:2 (kon.) | Třinec – Liberec 6:5 (po s.n.) | Plzeň – Sparta 2:1 (kon.)
K. Vary – Pardubice 2:1 (kon.) | Litvínov – Kometa Brno 5:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
HC Dynamo Pardubice
Středa 26.12.2012, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga

52:22
    Hosté budou hrát přesilovou hru! David Nosek (KVA) posílá Pardubice do početní výhody za podražení.

45:45
    Hosté hráli v plném počtu necelé tři vteřiny. Pardubice jdou opět do oslabení po krosčeku Píši (PCE).

43:40
    Hákováním se provinil další hráč Pardubic. Kočí (PCE) hákoval Bicka, který byl ve slibné šanci a posílá tak svoje mužstvo do tří. Energie bude hrát skoro dvouminutovou přesilovku 5 na 3.

43:19
    Po akci Zuckera, který si kličkou vytvořil prostor na zakončení byl hákován Benákem (PCE), který si tak odpyká dvouminutový trest.

34:41
    Marek Drtina (PCE) nabídl domácím další přesilovou hru. Za hákování si odpyká dvě minuty.

16:25
    Drtina (KVA) jde pykat na dvě minuty za podražení. Pardubice sehrají přesilovou hru.

12:40
    Šagát (PCE) odchází za podražení na dvě minuty na trestnou lavici. Pardubice tak dnes nabídly už třetí přesilovou hru domácím.

08:05
    Za podražení si odpyká trest Marek Drtina. Domácí budou hrát druhou přesilovku.

05:46
    Benák si odsedí dvě trestné minuty za zdržování hry.

01:14
    Domácí budou hrát v oslabení. Na trestnou lavici usedá Doležal (KVA) za nedovolené bránění.

Jaroslav Kubricht

Branky a nahrávky: 6. Bicek (Zaťovič, Drtina), 45. Nosek (Drtina, Pech) - 3. Radil (Buchtele, Kousal)

HC Energie Karlovy Vary: Závorka - MacDonald, Nosek, Látal, Drtina, Kloz, Gründling, Gulaši, Grman - Zaťovič, Pech, Bicek - Doležal, Polák, Skladaný - Košťál, Vachovec, Zucker - J. Heřman, Skuhravý, Pohl - Káňa
    HC Dynamo Pardubice: Salfický - Vašíček, Ďaloga, Kočí, Bartek, Benák, Starý, Píša, Semorád, Drtina, Gawryletz, Šagát, Buchtele, Radil, Nahodil, Zohorna, Kousal, Nosek Tomáš, Cetkovský, Somík

Rozhodčí: Souček, Šindler, Bádal, Pouzar