Zlín – Chomutov 5:2 (kon.) | Třinec – Liberec 6:5 (po s.n.) | Plzeň – Sparta 2:1 (kon.)
K. Vary – Pardubice 2:1 (kon.) | Litvínov – Kometa Brno 5:2 (kon.)
Berani Zlín
5:2 (2:2, 2:0, 1:0)
Piráti Chomutov
Středa 26.12.2012, 17:00 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga

Hokejisté PSG Zlín ve třetí třetině přidali ještě jednu trefu zásluhou Kubiše, kterou musel potvrdit videorozhodčí. Piráti se snažili něco s vývojem utkání udělat, ale kromě první třetiny se jim toho moc vymyslet nepodařilo. Hosté tak prodlužují svoji sérii na tři zápasy bez bodu. Naopak žlutomodří si připisují už počtvrté v řadě na domácím ledě tři body. Pro dnešek je to ze Zlína vše, v neděli se zde opět sejdeme při duelu s Jágrovým Kladnem. Napočtenou. (19:19:35)

60:00

59:42
    O vítězi máme rozhodnuto, zápas už se pouze dohrává.

59:12
    Zlín právě vstřelil branku!
    Leška z rohu kluziště nabil na modrou čáru Tomáši Linhartovi a jeho tvrdou ránu tečoval za Hanuljaka PAVEL KUBIŠ. Regulérnost si ještě potvrdil sudí po konzultaci s videem. Asistence: Tomáš Linhart, Petr Leška.

58:28
    4417 diváků sleduje dnešní utkání.

57:45
    Za Sedláčkem zvonila horní tyč! Po střele jednoho z chomutovských hráčů.

56:29
    Necelých osm minut se hrálo bez přerušení. Hra se přerušila až po vyhození Frolíka do ochranné sítě.

55:23
    Hamrlík inkasoval čistý hit za vlastní brankou.

54:12
    Hraje se dlouhá pasáž bez přerušení, zlínští diváci si utkání užívají.

53:42
    Honejsek se protlačil před Hanuljaka, který dnes poněkolikáté výborně zasahuje.

53:12
    Gajovský v přečíslení posouval dozadu na Procházku, ale u puku byl dříve zlínský obránce.

52:46
    Zlínští přečkali tohle oslabení a dokonce v něm mohli skórovat.

51:38
    Hanuljak se prezentoval parádním zákrokem proti bekhendovému pokusu Zámorského, který zakončoval ve vlastním oslabení.

50:46
    Tomáš Linhart (ZLN) vyhodil puk do hlediště a bude za to pykat. Veliká šance pro Chomutov s výsledkem ještě něco udělat.

49:53
    Necelých deset minut do konce třetí třetiny, pokud chtějí Piráti myslet na body, měli by vstřelit kontaktní branku.

48:43
    Nikola Gajovský se dostal do samostatného úniku, rozhodl se pro bekhendové zakončení, které mu Sedláček výborným zákrokem lapačkou vytěsnil nad branku.

47:58
    Veselý je na ledě, Piráti přesilovku sehráli tragicky.

47:38
    Marek Sikora se dostal ke střele, Sedláček si s jeho pokusem poradil.

47:10
    Hokejisté z Chomutova dlouho kombinují, schází tomu pořádná přesilovková střela. Zlín opět vyhazuje.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 3. Matějíček (Melenovský), 10. Kubiš (Balaštík, Hamrlík), 26. Balaštík (Linhart, Hamrlík), 32. Melenovský (Kubiš), 60. Kubiš (Linhart, Leška) - 9. Pavlas (Frolík, Hruška), 11. Zálešák (Frolík)

Berani Zlín: Sedláček - Hamrlík, Linhart, Zámorský, Kotvan, Tesařík, Matějíček, Řezníček, Šenkeřík - Balaštík, Leška, Kubiš - Okál, Čajánek, Veselý - Honejsek, Holík, F. Čech - Fořt, Melenovský, Köhler.
    Piráti Chomutov: Kostúr (32. Hanuljak) - Palin, Pulpán, Rýgl, Mrázek, Trefný, Pavlas, Bartejs, Macháček - D. Hruška, Zálešák, Frolík - Procházka, Y. Treille, Důras - Hřebejk, Sikora, Lušňák - Chlouba, Gajovský, Hromas.

Rozhodčí: Husička, Šír - Gebauer, Lederer