Queens Park – Tottenham 0:0 (kon.) | Aston Villa – Southampton 0:1 (kon.) | Everton – Swansea 0:0 (kon.)
Fulham – Wigan 1:1 (kon.) | Norwich – Newcastle 0:0 (kon.) | Reading – West Brom 3:2 (kon.)
Stoke – Chelsea 0:4 (kon.) | Sunderland – West Ham 3:0 (kon.)
Queens Park Rangers
0:0 (0:0)
Tottenham Hotspur
Sobota 12.01.2013, 13:45 • Loftus Road, London • Anglická Premier League

Sudí Probert dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak dnešní utkání, které skončilo bezbrankovou remízou 0:0. Oba týmy si připisují na svá konta jednobodový zisk. Obrovskou pochvalu si dnes zaslouží Cesar, který zlikvidoval hlavně v prvním poločase spoustu nebezpečných střel, a udržel tak Queens Park Rangers ve hře. Hosté byli velmi aktivní, ale ze své aktivity nic nevytěžili. QPR se po dnešním utkání posouvá na devatenáctou příčku a Tottenham zůstává na třetí pozici. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (15:38:02)

90+2
    Nyní následuje aut pro domácí Queens Park Rangers.

90+2
    Volný přímý kop pro domácí tým.

90+1
    Aut pro hosty.

90+1
    Defoe vystřelil, ale jeho pokus zablokovala pozorná obrana.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje dvě minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Faulovaný byl Defoe, míč do hry tak uvedou hosté.

90
    Rozběhla se poslední minuta základní hrací doby a míč na kopačkách mají hráči QPR.

89
    Taarabt adresoval do velkého vápna zajímavou kolmici, ale u balonu byl jako první Lloris.

86
    Do zajímavé pozice se dostal Mbia, ale sudí mu odpískal ofsajd.

85
    Fotbalisté Tottenhamu už využili všechna střídání, která měli k dispozici. Domácí hráči neudělali doposud žádnou změnu v sestavě, a mají tak k dispozici všechna tři střídání.

84
    Odkop od brány provede Cesar, který dnes předvádí skvělý výkon.

84
    Standardní situaci si vzal na starost Bale, ale jeho střela byla nepřesná a branku domácích neohrozila.

83
    Faulovaný byl Dempsey, a Tottenham tak dostane výhodu volného přímého kopu.

82
    Nicméně hosté z této standardky soupeřovu branku neohrozili.

82
    Tottenham Hotspur dostane výhodu standardní situace.

81
    Do konce utkání zbývá necelých deset minut a u balonu jsou hráči Tottenhamu, kteří se snaží vstřelit branku. Zatím se jim však nedaří, protože fotbalisté QPR skvěle vykrývají prostor.

80
    Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Aaron Lennon, přichází Gylfi Sigurdsson.