Zaragoza – Sevilla 0:0 (kon.) | Barcelona – Malaga 2:2 (kon.)
Real Zaragoza
0:0 (0:0)
Sevilla FC
Středa 16.01.2013, 19:30Španělský pohár

Je tu konec dnešního pohárového zápasu, který příliš fotbalové krásy nepobral. Sledovali jsme hodně průměrné utkání s minimem šancí na jedné nebo druhé straně. Branku jsme ale neviděli a tak bude muset o postupujícím rozhodnout odvetné utkání na hřišti Sevilly. (21:22:10)

90+3
    Centr do pokutového území byl sice nebezpečný, Palop ho ale dokázal vyrazit mimo vápno.

90+2
    Po strkanicích ve vápně se bude muset roh opakovat.

90+2
    Ještě tu bude jeden rohový kop pro domácí tým.

90+1
    Domácí gólman se nedohodl se svými stopery, balon se odrazil daleko za vápno k Negredovi, který chtěl využít odkryté brány k zakončení. Svou střelu z voleje ale nasměroval mimo.

90
    Druhý poločas bude nastaven ještě o tři minuty.

90
    Začala poslední minuta dnešního utkání a míč se opět pohybuje jen ve středu pole.

89
    Hned vzápětí střídají také domácí. Odešel Paredes a zahraje si Loovens.

88
    Střídání hostujícího celku. Odešel Rakitić a nastupuje Stevanović.

88
    Zápas pomalu spěje ke svému konci a stále to vypadá, že dnes branku neuvidíme.

87
    Při rohovém kopu hosté bránu Zaragozy neohrozili a odkopávat bude brankář Franco.

86
    Apoño nyní v nouzi odehrál balon alespoň na rohový kop.

85
    U míče jsou hosté, kteří se nyní tlačí do zakončení.

84
    Domácí Javier Paredes dostal nyní za faul žlutou kartu.

83
    Hosté nakonec střídají. Místo Spahiće nastupuje Botía.

82
    Na hrací ploše zůstal ležet hostující Spahić a musí být ošetřovaný.

81
    Až do zakončení se dostal Jesús Navas, mířil ale mimo.

80
    Do konce zápasu chybí něco málo přes deset minut a stav zápasu je stále nerozhodný 0:0. Zatím to nevypadá, že bychom se mohli dočkat gólu.