Norimberk – Hamburg 1:1 (kon.) | Düsseldorf – Augsburg 2:3 (kon.)
1:1 (0:0)
Hamburger SV
Neděle 20.01.2013, 15:30 • Stadion Nürnberg, Nürnberg • Německá Bundesliga

Přeji příjemný zbytek dne, někdy příště na početnou. (17:25:55)

Dnešní zápas mezi Norimberkem a Hamburgerem končí remízou 1:1. Na první gólový moment jsme čekali až do 70. minuty, kdy se trefil lotyšský útočník v barvách HSV Artjoms Rudnevs. Ovšem hned pět minut na to, se povedlo vyrovnat českému reprezentačnímu útočníkovi Tomáši Pekhartovi. Hamburger si v posledních minutách vytvořil drtivý tlak, ale vedení na svou stranu už zpět nezískalo.

92
    Hamburger stále útočí na polovině Norimberku, ten by byl asi v této situací za bod hodně rád.

91
    Heung-Min Son měl na hlavě vítěznou branku! Jeho hlavička ale zamířila do tyče! Pokud by hostující forvard zamířil svůj pokus do branky, Schäfer by byl bezmocný.

90
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty.

90
    Diekmeier se pokusil podobně jako Badelj načehrat míč do pokutového území, ovšem v místech, kam mířil jeho centr, se nikdo nenacházel.

89
    Milan Badelj se pokusil z pravé strany nacetrovat do poutového území, jeho vzdušná přihrávka se ale vůbec nevlezla na hrací plochu.

88
    Norimberk se i nadále brání náporu ze strany Hamburgeru, který je odhodlaný získat v dnešním zápase všechny tři body. Moc času ovšem borcům v bílém už nezbývá.

87
    Tomáš Pekhart má sice dlouhé nohy, ale na pas od Pinoly nemohl v žádném případě dosáhnout. Vhazovat budou hosté.

86
    Po pár okamžicích se nepopulárního ohodnocení ze strany rozhodčího dočkal i Dennis Diekmeier.

85
    Žlutou kartu vidí domácí hráč s číslem sedmnáct Mike Frantz.

84
    Markus Feulner fauloval jednoho z hostujících hráčů, a tak bude Hamburger rozehrávat.

83
    Naopak šance domácího Norimberku byla usmrcena hned v zárodku. Hamburger je v posledních minutách o dost lepším mužstvem.

82
    A dotřetice dvojice Heung-Min Son - Schäfer. Korejského útočníka vybídl ke skórování Rafael van der Vaart, jenže tento záměr výtečně přečetl brankář Norimberku a načasovaným výběhem znemožnil hostům skórovat.

81
    Škoda, že jsme podobně útočný fotbal neviděli po celou dobu. Oko diváka se v těchto momentech musí rozplývat.

80
    Aogův přímočarý průnik, po kterém nahrával na Heung-Min Sona, brankou neskončil. Korejský útočník se během chvíle dostal do velké šance, ale i v tomto případě ho vyčapal brankář Schäfer!

79
    Hamburger jako by ztracené vedení zdravě naštvalo, a tak se nyní hraje spíše na polovině domácího celku.

77
    Okamžitě mohl vrátit vedení Hamburgeru Heung-Min Son, který se opřel do hlavičky, a když už se zdálo, že hosté půjdou znovu do vedení, zasáhl fantstickým reflexem brankář Raphael Schäfer!