K. Vary – Zlín 6:4 (kon.) | Sparta – Chomutov 5:4 (po s.n.) | Vítkovice – Kladno 4:2 (kon.)
Liberec – Motor ČB 0:2 (kon.) | Pardubice – Plzeň 4:3 (kon.) | Litvínov – Slavia 7:1 (kon.)
Kometa Brno – Třinec 3:7 (kon.)
HC VERVA Litvínov
7:1 (3:0, 4:0, 0:1)
HC Slavia Praha
Neděle 20.01.2013, 17:30 • ZS Ivana Hlinky • Tipsport extraliga

Nejlepší hráči utkání:
    Za domácí tým František Lukeš a za hostující celek Lukáš Krenželok. (19:49:24)

60:00

59:44
    Hosté jsou sice v útočném pásmu, ale už stejně nemají čas.

59:35
    25 sekund před koncem je ještě vyloučen Lukeš (LIT) na dvě minuty za sekání!

58:12
    Litvínov je u puku, hráči si vesele vyměňují puk a kontrolují situaci.

57:49
    Pískána přihrávka rukou, bude se vhazovat ve středním pásmu.

56:19

56:15
    Kubinčák nahrával Smolkovi před bránu, tomu ale při zakončení ujel puk a tak z toho nic nebude.

55:17
    Hostům se dost často daří vyhazovat. Po souboji o puk u mantinelu za hostující brankou kotouč vyletěl až do ochranné sítě.

54:19
    Vznikla potyčka hráčů v rohu za Francouzem a bude se vylučovat! Vyloučen hostující Vrdlovec na dvě minuty za vražení na hrazení.

54:07
    Kousalík vyhazuje, ale jen do středního pásma.

53:58
    Pískáno další zakázané uvolnění, vhazuje se opět v obranném pásmu domácích.

53:16
    Dva hostující útočníci kombinovali před domácí brankou, v cestě jim ale stál připravený Pavel Francouz!

51:58
    Vhazování před Francouzem vyhrála Slavia a chvíli potrápila Litvínov v jeho obranném pásmu.

51:47

51:24
    Pískán úmyslný ofsajd, bude se vhazovat před Francouzem.

50:59
    Zeman pálil od modré, našel jen Furchovo betony!

49:47
    Vyloučen hostující Žejdl na dvě minuty za vražení na hrazení. Že by Litvínov přidal další branku do dnešní sbírky?

Lucie Lobo

Branky a nahrávky: 8. Zeman (Piroš, Martynek), 9. Rapáč (Pšurný), 19. Lukeš (Ručinský, Kubát), 21. Lukeš (Hübl), 27. Pšurný (Lukeš, Hübl), 34. Hübl (Ručinský), 36. Kubinčák (Baláž) - 45. Žejdl (Kuboš, Krenželok)

HC VERVA Litvínov: Francouz - Zeman, Ručinský, Stříteský, Pšurný, Lukeš, Černý, Kousalík, Hübl, Kubát, Posmyk, Gula, Piroš, Martynek, Kubinčák, Jareš, Majdan, Rapáč, Baláž, Brejčák, Smolka.
    HC Slavia Praha: Kopřiva - Kempný, Dresler, Skokan, Tomica, Kuboš, Vrdlovec, Klhůfek, Kučný, Jelínek, Šenkeřík, Krenželok, Koma, Poletín, Micka, Kolařík, Žejdl, Alinč, Sklenář, Růžička, Stránský.

Rozhodčí: Minář, Leppaalho - Barvíř, Blumel