Olomouc – B. Bystrica 4:0 (kon.) | Chrudim – Svitavy 3:1 (kon.)
TJ Svitavy
Neděle 20.01.2013, 15:00Přípravný zápas

87
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Domácí se přece jen ještě jednou prosazují! Po centru Jarosze z pravé strany vznikl před brankou závar, který ukončil RADIM HOLUB, když bystrou dorážkou dává svůj druhý gól v dnešním zápase - 3:1!

72
    Domácí se ale dostávají podruhé v zápase do vedení, nutno ale poznamenat, že jim to obrana Svitav velmi usnadnila. Malá domů hostím velmi nevyšla, míč vypíchl RADIM HOLUB a dovedl ho do odkryté branky - 2:1!

50
    Svitavy právě vstřelily branku!
    Z první šance hostí ve druhém poločase přichází vyrovnávací branka! V chumlu před chrudimskou brankou se nejlépe zorientoval JAKUB NOVÁK a propálil vše před sebou - 1:1!

39
    Tak přece jen jsme se ještě do poločasu dočkali první branky! Po faulu z levé strany centroval Ondřej Kesner, našel na přední tyči nabíhajícího si JIŘÍHO ADÁMKA, který jemnou tečí poslal Chrudimské do vedení - 1:0!