Olomouc – B. Bystrica 4:0 (kon.) | Chrudim – Svitavy 3:1 (kon.)

89
    Stoper Radouš z přímého kopu protáhl Ehrenberga!

87
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Domácí se přece jen ještě jednou prosazují! Po centru Jarosze z pravé strany vznikl před brankou závar, který ukončil RADIM HOLUB, když bystrou dorážkou dává svůj druhý gól v dnešním zápase - 3:1!

72
    Domácí se ale dostávají podruhé v zápase do vedení, nutno ale poznamenat, že jim to obrana Svitav velmi usnadnila. Malá domů hostím velmi nevyšla, míč vypíchl RADIM HOLUB a dovedl ho do odkryté branky - 2:1!

50
    Svitavy právě vstřelily branku!
    Z první šance hostí ve druhém poločase přichází vyrovnávací branka! V chumlu před chrudimskou brankou se nejlépe zorientoval JAKUB NOVÁK a propálil vše před sebou - 1:1!

49
    Radim Holub měl obrovskou příležitost, když ho našel ve vápně Dostálek. Brankář Ehrenberg si připsal další skvělý zákrok!

43
    Další tutovka Chrudimi! Kesner se zjevil z ničeho nic za obranou, jeho střelu však vyběhnuvší Ehrenberger vyrazil!

39
    Tak přece jen jsme se ještě do poločasu dočkali první branky! Po faulu z levé strany centroval Ondřej Kesner, našel na přední tyči nabíhajícího si JIŘÍHO ADÁMKA, který jemnou tečí poslal Chrudimské do vedení - 1:0!

35
    A málem jsme tu měli první branku! Do odraženého balónu se opřel opět Tomáš Dostálek, balón snad o centimetry minul levou tyč hostující klece! Ehrenberger míč pouze zkontroloval.

25
    Ondřej Kesner z přímého kopu poslal míč do břevna!

22
    Tomáš Dostálek šel sám na gólmana, pokusil se Ehrenbergera přehodit, ale ten jeho úmysl vystihl a šanci zlikvidoval!

15
    Další velká šance Chrudimi! Centr Řezníčka svitavský brankář odrazil na nohu Jakuba Andrleho, který ale volné místo ve svitavské svatyni trefit nedokázal!

13
    Rohový kop se opakoval, tentokrát se k hlavičce dostal Petr Drahoš a poslal balón do rukavic hostujícího gólmana.

12
    První velká šance Chrudimi! Tomáš Dostálek poslal míč od rohového praporku přímo na nohu Řezníčka, který z první vypálil míč na branku! Balón vyškrábl na rohový kop hostující brankář!