Norwich – Tottenham 1:1 (kon.) | Arsenal – Liverpool 2:2 (kon.) | Everton – West Brom 2:1 (kon.)
Reading – Chelsea 2:2 (kon.) | Fulham – West Ham 3:1 (kon.) | Manchester Utd. – Southampton 2:1 (kon.)
Arsenal FC
2:2 (0:1)
Liverpool FC
Středa 30.01.2013, 20:45 • Emirates Stadium, London • Anglická Premier League

Máme za sebou opravdu velmi nádhernou podívanou, ve které jsme viděli až čtyři góly. Liverpool se po hodině hry dostal již do dvoubrankového vedení zásluhou Hendersona, ale o sedm minut později již bylo srovnáno. Nejdříve Giroud snížil a poté Walcott dokonce vyrovnal stav zápasu.

Od této chvíle se Arsenal stále víc tlačil do zakončení, ale ani Liverpool nezůstal pozadu a hrozil převážně z rychlých brejků, každopádně v závěru utkání už branka nepadla a tak oba týmy odchází z utkání s jedním bodem.

Z mé strany je to pro dnešek vše a budu se těšit u dalších onlajn přenosů. (22:40:16)

90+4
    Již začala plynout poslední minuta nastavení a hosté se dostali po chybě Arsenalu do zajímavého přečíslení, které však brankou neskončilo. V závěru zápasu se hraje rychlý fotbal na obě strany.

90+3
    Nepřesná přihrávka domácích a míč tak do hry budou vhazovat hosté.

90+2
    Do zajímavé šance se řítil Suárez, který je dnes jednoznačně nejaktivnějším hráčem Liverpoolu, ale jeho pokus byl zblokován na roh. Z této standartní situace hosté nic nevytěžili a míč tak mají opět domácí.

90+1
    Mertesacker (ARS) vidí v závěru zápasu žlutou kartu.

90+1
    Ve druhém poločase se bude nastavovat ještě o jednu minutu více než tomu bylo v poločase prvním, můžeme se tak těšit na další čtyři minuty tohoto utkání.

90
    Dnešní utkání sleduje 60 089 diváků!

89
    Pomalu, ale jistě se blíží závěr dnešního zápasu a domácí fanoušci by jistě rádi viděli dokonaný obrat svých hráčů.

87
    Podolski s Giroudem si dvakrát vyměnili míč a druhý jmenovaný mohl ze dvou metrů propálit Reinu, jenže míč mu nesedl na nohu a pouze se od ní odrazil právě směrem k Pepemu Reinovi.

87
    Míč byl však ihned ohlavičkován a poslán do bezpečí.

86
    Arsenal se dostává k zahrání rohového kopu.

85
    Giroud přihrál svůj pád před pokutovým územím a to neuniklo pozornosti hlavního rozhodčího a Girouda za tento herecký výkon odměnil žlutou kartou.

84
    Reina se musel pořádně natáhnout, aby vyrazil přízemní střelu, která mířila přesně k tyči.

83
    Gerrard si postavil míč k rohovému praporku a svým centrem našel spoluhráče, ten však míč hlavičkou na bránu vyslat nedokázal.

82
    Cazorla dostal dobrou přihrávku do pokutového území, ale z velkého úhlu nedokázal míč poslat k zadní tyči. Balón pouze prosvištěl kolem levé tyčky liverpoolské brány a tak může Reina vykopávat míč.

81
    Suárez (LIV) však nyní dokázal proti dvojici soupeřů vybojovat rohový kop a tak se bude muset mít na pozoru i Szczesny.

80
    Už to vypadá, že se Liverpool dostane do útoku pouze pomocí rychlých brejků, jinak má míč pod kontrolou pouze Arsenal.